sobota, 17 grudnia 2016

KONKURS: Kathrin Lange "Serce z popiołu" - ZAKOŃCZONY

„Serce z popiołu” to niezwykle emocjonujący love thriller ukazujący dalszelosy bohaterów „Serca ze szkła” i „Serca w kawałkach”. Trzecia część trylogii zainspirowanej słynną powieścią gotycką „Rebeka” rozgrywa się na zimnej i nieprzystępnej wyspie. Ujawniane przez jej mieszkańców tajemnice i porywający finał na skraju urwiska czynią z lektury tej historii niezapomniane przeżycie. Barwnie zarysowane postaci i zawiłe losy uczucia między bohaterami sprawiają, że od „Serca z popiołu” nie sposób się oderwać. 
/opis wydawnictwa/

Recenzję książki znajdziecie TU.


Co trzeba zrobić, by wygrać książkę? Zadanie jest proste – opisz w kilku zdaniach, w jakich okolicznościach spotkałeś miłość.


Konkurs wygrywa Pani Izabela K.

W jakich okolicznościach spotkałam miłość? W podstawówce - chodziliśmy razem do zerówki... To moja pierwsza miłość, którą później sama zostawiłam. Minęło 9 lat, ale nie o to chodzi, co wtedy robiliśmy i że byliśmy osobno. Chodzi o to, że czasami spotykasz takich ludzi w życiu, który pozostają w sercu na zawsze. Czasami spotykasz i układasz sobie z nimi życie, a czasami wiesz, że są gdzieś daleko od Ciebie - a mimo to blisko. I nie musicie wyrażać swojej miłości, tęsknoty, uczuć na różne sposoby. Patrzysz i wiesz. Nie chodzi tylko o miłość w relacjach damsko-męskich, ale też miłość między kobietami, które wspierają się jak siostry. To jest miłość, Ci ludzie chodzą po świecie i masz ich obok siebie. Trzeba się tylko rozejrzeć.


Zasady konkursu: 

1. Prześlij maila wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe na adres: qulturaslowa@gmail.com z tytułem wiadomości „Serce z popiołu”. Będzie mi miło, jeśli udostępnisz informację o konkursie (FB, G+, na własnych blogach) – pamiętaj wówczas o statusie publicznym udostępnienia. 

2. W mailu podaj adres na jaki można przesłać nagrodę (wysyłka tylko na terenie Polski). 

3. Konkurs trwa od dnia 18 grudnia 2016 r. do dnia 22 grudnia 2016 r. do godz. 23:59. 

4. Zwycięzcą zostanie 1 osoba, której wpis poruszy romantyczną stronę mojej duszy.

5. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszych zasad. 

6. Wasze dane osobowe nie są przeze mnie gromadzone.

7. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu w dniu 23 grudnia 2016 r. Zwycięzca zostanie o wygranej poinformowany mailowo.Powodzenia!

4 komentarze:

 1. Nie wiem czy nasze spotkanie było takie romantyczne, ale spróbuję opisać, bo książka zapowiada się super

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaraz piszę maila! Nigdy nie biorę udziału w konkursach, ale... Nie wymuszasz na nas lajków i nie wiadomo czego - i to jest fair, dlatego już siadam do maila - a mam co opowiadać! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chciałabym w ten sposób zdobywać czytelników. Po prostu chcę, by ktoś poczuł przyjemność płynącą z lektury i ... ze wspominania, w jaki sposób poznał swoją miłość:-)

   Usuń