czwartek, 1 grudnia 2016

KONKURS - „Piękne antystresowe kreatywne kolorowanie dla dorosłych” - ZAKOŃCZONY

Konkurs „Piękne antystresowe kreatywne kolorowanie dla dorosłych”

Szał kolorowania dla dorosłych to nowy sposób na relaks, odstresowanie, przyjemność, ambicje twórcze. To nowa moda i nowa kategoria książek, które sprzedają się w Europie w kilkusettysięcznych nakładach. Ich popularność rośnie z każdym dniem.

Kupują je nastolatki, studenci, menedżerowie, wykończone kobiety sukcesu i zmęczone gospodynie domowe. Szaleństwo w księgarniach. Szaleństwo na portalach internetowych i w mediach. Kolorowanie pomaga. Przekonajcie się sami!     
                         /opis wydawnictwa/


Co trzeba zrobić, by wygrać kolorowanki? Zadanie jest proste – napisz w kilku zdaniach, za co lubisz kolorowanki.

Kolorowanka wędruje do Pani Karoliny! Gratuluję!

Oto zwycięski wpis:

"Za co lubię kolorowanki? Za czas, jaki sama sobie oddaję. Za to, że znajduję w sobie pokłady cierpliwości, o których w codziennym biegu zapominam albo po prostu nie chcę pamiętać. Za spokój i ciszę, jaką dają mojemu umysłowi. Za pokłady wrażliwości, jakie odkrywają we mnie kolejne ruchy kredek. Za siłę, jaką pozwalają wydobyć. Za prawo do relaksu, jaki mi dają. Za znajdowanie radości w niepozornej czynności".


Zasady konkursu: 

1. Prześlij maila wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe na adres: qulturaslowa@gmail.com z tytułem wiadomości „Kolorowanki”. Będzie mi miło, jeśli udostępnisz informację o konkursie (FB, G+, na własnych blogach) – pamiętaj wówczas o statusie publicznym udostępnienia. 

2. W mailu podaj adres na jaki można przesłać nagrodę (wysyłka tylko na terenie Polski). 

3. Konkurs trwa od dnia 02 grudnia 2016 r. do dnia 09 grudnia 2016 r. do godz. 23:59. 

4. Zwycięzcą zostanie 1 osoba, której wpis mnie zaintryguje.

5. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszych zasad. 

6. Wasze dane osobowe nie są przeze mnie gromadzone – po wyłonieniu zwycięzcy wszystkie zostaną usunięte.

7. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu w dniu 10 grudnia 2016 r.


Powodzenia!


6 komentarzy:

 1. przyznam szczerze, że ja szału na kolorowanki nie rozumiem ;)myślę, że lepiej rysowac samemu - nawet jakies banalne, proste rzeczy, jeśli ktoś nie ma talentu. Ale jeśli kolorowanie ludziom daje radość, to oczywiście niech to robią :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja uwielbiam zarówno kolorować, jak i rysować. Od dziecka byłam raczej artystyczną duszą, dopiero wymagania otoczenia sprawiły, że zarówno na studiach, jak i w obecnej pracy poświęcam się raczej matematyczno-logicznym czynnością. Zostają zatem kolorowanki:-)

   Usuń
 2. Mam dzieci, byłoby trudno! Ale może spróbuję z nimi .-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w tej kolorowance są różne plansze, zatem i dzieci znajdą coś dla siebie:-)

   Usuń
 3. Przyznam, że nigdy nie bawiłam się w te kolorowanki dla dorosłych. Może to być ciekawa forma, żeby się odstresować i pobudzić wyobraźnię;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dla mnie nagroda za wytężoną pracę. Ale muszę nastawiać budzik - bo jak się wkręcę w kolorowanie, to czas płynie szybko:-)

   Usuń