środa, 27 września 2017

Laurelin Paige "Ostatni pocałunek"

Autor: Laurelin Paige
Wydawnictwo: Kobiece

Jak to się dzieje, że nawet najbardziej niezależne kobiety lubią być pozbawione możliwości decydowania? Że niekiedy z chęcią oddają stery w ręce innej osoby? Co więcej, czasami taka gra w poddaną i właściciela jest dla nich nie tylko interesująca, ale i … podniecająca. 

Na ten temat z pewnością mogłaby się wypowiedzieć, Emily Wayborn, aktorka i zawodowa dziewczyna do towarzystwa, która zdecydowanie woli ekscytację wywołaną byciem poddaną, rozkazami i zakazami, niż seks pełen wolności. Szczególnie, że właśnie w takim związku jej cielesne potrzeby – paradoksalnie – w pełni są zaspokajane. Być może dzieje się tak dlatego, że władzę nad nią objął przystojny i niebezpieczny Reeve Sallis, miliarder prowadzący rozliczne interesy na całym świecie, zamieszany przed laty w zaginięcie swojej kobiety. Tak naprawdę wówczas nic nie zostało mu udowodnione, choć zniknięcie w tajemniczych okolicznościach życiowej partnerki na jednej z wysp Pacyfiku, bez wątpienia budzi emocje. 

Kiedy zatem ginie kolejna osoba z jego otoczenia nie można się dziwić, że Emily ma wobec niego podejrzenia, szczególnie że również w tym przypadku, mężczyznę i ofiarę łączyła nie tylko silna, seksualna więź. Emily postanawia zatem zbliżyć się do Reeve`a, by zwiększyć swoje szanse na poznanie prawdy i odnalezienie przyjaciółki, Amber. Co jednak się stanie, kiedy osiągnięcie celu wcale nie przyniesie spokoju ducha? Kiedy odnalezienie przyjaciółki obudzi dawno uśpione demony, a także …wywoła zazdrość? Na te pytania odpowiemy dzięki lekturze drugiego tomu powieści o namiętności i poddaństwie, pt. „Ostatni pocałunek”, autorstwa Laurelin Paige. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Kobiecego książka, to prawdziwa gratka zarówno dla kobiet, które gustują w lekturze pikantnych historii, jak i dla tych, które stanowczo wolą przejść do czynu …

Odnalezienie Amber to, jak się okazuje nie koniec, a początek problemów. Ukryta na ranczu kobieta z trudem została wyrwana z rąk gangstera, który zrobi wszystko, by ją odzyskać. Ona jednak ma inny plan – pragnie Reeve`a i to pomimo faktu, iż kiedyś sama go opuściła, przestraszywszy się intensywności jego pragnienia dziecka. Nie wie jednak, że w łóżku Reeve gości już Emily, choć ten poddańczy związek wydaje się być dużo bardziej skomplikowany. Kiedy Emily nie ma odwagi wyznać dochodzącej do zdrowia przyjaciółce prawdy, sprawy zaczynają się poważnie komplikować …

Jak zakończy się ta opowieść przesycona zapachem seksu oraz oczekiwaniem i niepewnością? Z pewnością dowiedzą się tego osoby, które sięgną po „Ostatni pocałunek”, zainteresowane rozwojem akcji, a także te, które same chętnie powtórzą większość scen z powieści. Oczywiście chodzi tu o sceny erotyczne, choć ten tom ma zdecydowanie mocnej rozbudowaną akcję niż poprzedni, fabuła obejmuje również problemy związane z Amber, a także zdradza nieco szczegółów z przeszłości Emily... Mimo tego książka Książka Paige jest wyrazem tęksnoty setek kobiet na całym świecie, które pragną być w poddańczym stosunku, które pragną bezgranicznie ufać partnerowi, ale i oddawać mu się bez zastrzeżeń. Mimo iż nie gustuję w tego rodzaju powieściach, to „Ostatni pocałunek” zdecydowanie budzi emocje oraz inspiruje do tego, by powtórzyć choć kilka książkowych scen. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz