czwartek, 12 października 2017

CzaroMarownik. Magiczny kalendarz 2018

Wydawnictwo: Kobiece


„Upływa szybko życie / Jak potok płynie czas / Za rok, za dzień, za chwilę / Razem nie będzie nas” – słowa tej piosenki śpiewanej podczas kolonii i różnego rodzaju obozów, doskonale oddają naturę czasu oraz jego przemijania. Z każdym mijającym rokiem nie tylko przybywa nam lat, ale mogłoby się wydawać, że godziny i dni upływają coraz szybciej. Zagonieni, przytłoczeni nadmiarem informacji i obowiązków, rzadko kiedy mamy okazję przystanąć w tym pędzie i zastanowić się, w którym miejscu się znajdujemy, a gdzie być chcemy.

Okazją, nie tylko do uporządkowania swoich codziennych spraw, ale i do refleksji nad sobą, swoją naturą, swoim życiem, a także do zdobycia cennej wiedzy na wiele tematów, jest „CzaroMarownik. Magiczny kalendarz 2018”. To kolejne już wydanie tego wyjątkowego kalendarza Wydawnictwa Kobiecego, choć tym razem zyskał on nie tylko większą objętość, ale i nową szatę graficzną. Dzięki temu stał się bardziej uniwersalny, kobiecy, elegancki, więcej w nim miejsca na prywatne notatki i zadania do zrealizowania. Tym samym jest doskonałą propozycją dla każdej przebojowej kobiety, dla każdej ponadprzeciętnej dziewczyny, której zainteresowania nie ograniczają się tylko do otoczenia, ale też obejmują naturę człowieka, a w szczególności siebie.


W nowym CzaroMarowniku znalazł się nie tylko Magiczny Horoskop na 2018 rok czy informacje na temat związku dnia narodzin z jakością i intensywnością naszego życia, ale również szereg cennych informacji wzbogacających nasze wnętrze, służących pracy nad swoim rozwojem i nad odczuwanym zadowoleniem z życia (służy temu między innymi „Sztuka dobrych nawyków”). W wyjątkowym kalendarzu nie zabrakło również porad dotyczących domu (nie tylko tego w stylu skandynawskim), pielęgnacji (m.in. naturalnych sposobów na białe zęby, kosmetyków z kawą) czy zdrowego odżywiania (m.in. roli soków w walce z dodatkowymi kilogramami).


Każda strona to jeden dzień, który możemy planować w jak najlepszy dla nas sposób, każdemu też towarzyszy wyjątkowy cytat czy powiedzenie, stanowiące drogowskaz, swego rodzaju wskazówkę, jak żyć i jakich wyborów dokonywać. Twarda oprawa nie tylko dodaje kalendarzowi wspomnianej elegancji, ale stanowi gwarancję, że upływający czas nie wpłynie na jego wygląd. Z CzaroMarownikiem można zatem śmiało wkroczyć w 2018 rok wierząc, że będzie to rok zaczarowany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz