niedziela, 1 października 2017

"Terminarz wyjątkowej mamy 2017/2018"

Wydawnictwo: Jedność


Już chyba żadna współczesna kobieta nie potrafi funkcjonować bez kalendarza, w którym usystematyzowane byłyby codzienne obowiązki, a także listy zakupów, ważne daty, numery telefonów czy inne zapiski, dokonywane z zamiarem odtworzenia ich w przyszłości. W obliczu coraz większej ilości zajęć, dochodzących do nas bodźców jest to jedyne wyjście, by nie zapomnieć o danej sprawie czy ważnej dacie.

Z uwagi na to, iż taki terminarz towarzyszyć nam będzie cały rok, warto zadbać, by był maksymalnie dopasowany do naszych zainteresowań, stylu życia czy indywidualnych preferencji. Dobrze też, jeśli umożliwia nam choć chwile wytchnienia, relaksu, kiedy potrafi nas rozbawić, ale też niesie ze sobą wiele pożytecznych i ciekawych informacji. Wszystkie te elementy posiada kalendarz Wydawnictwa Jedność. Choć adresowany teoretycznie do matek (doskonale współgra z kalendarzem dla ich córek), to tak naprawdę używać go może każda kobieta, niezależnie od stanu cywilnego, liczby potomstwa (czy nawet jego braku). „Terminarz wyjątkowej mamy” na rok 2017/2018, to wspaniała propozycja dla wszystkich tych kobiet, które pragną pozostać aktywne, ale jednocześnie nie chcą zagubić się w tym szalonym pędzie życia. 

fot. Wydawnictwo Jedność

Terminarz rozpoczyna się od miesiąca września, w którym jest miejsce nawet na plan lekcji dziecka tak, by być zawsze na bieżąco z jego zajęciami. W każdym miesiącu jest przewidziane miejsce na notatki, zaś poszczególne dni przypominają nieco karteczki post-it przypięte do tablicy korkowej, stwarzając przestrzeń do wpisania kolejnych zadań, bez ich godzinowego podziału. 

W terminarzu nie brak odstresowujących kolorowanek, informacji o wielkich osobistościach, jak na przykład św. Edyta Stein czy św. Matka Teresa z Kalkuty. Z racji tego, iż zdrowa kobieta, to kobieta pełna zapału, energii i piękna, w kalendarzu znajdziemy również informacje dotyczące sportów, zdrowych śniadań, romantycznych filmów na poprawę nastroju czy smacznych przekąsek. Strony przeznaczone dla dzieci, z różnymi grami i zabawami, umożliwią natomiast zajęcie malucha podczas oczekiwania do lekarza, wizyty w urzędzie czy w innej chwili, która będzie wymagała skupienia na czymś jego uwagi.

To wszystko sprawia, że „Terminarz wyjątkowej mamy” jest doskonalą alternatywą dla karteczek przypiętych na lodówce czy korkowej tablicy, że jest idealnym towarzyszem codziennego życia. Co więcej, dzięki kolorowej okładce potrafi natychmiast poprawić humor, a szeroki wybór kolorów pozwala na jego dopasowanie do indywidualnych preferencji!


fot. Wydawnictwo Jedność

2 komentarze:

 1. Jeśli ktoś ma dużo zajęci oraz spraw w ciągu dnia to jak znalazł taki notatnik odpowiedni dla osoby. Pomysłowy wpis.

  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje. Polecam zakupienie takiego terminarza dla zaprzyjaźnionej kobiety:-)

   Usuń