środa, 13 grudnia 2017

Katy Evans "Womanizer"

Tytuł: Womanizer
Autor: Katy Evans
Wydawnictwo: Kobiece


William Blake pisał, że „jeżeli ktoś powściąga pożądanie, to znaczy, że nie dość mocno pożąda”. Taka sytuacja z pewnością dotyczy części par, którym trudno się od siebie oderwać, dla których pożądanie staje się całym życiem, a sex - pokarmem. Jak stać się jedną z nich?

Okazuje się, że niekiedy wystarczy tylko otrzymać prestiżowy staż w firmie kierowanej przez przystojnego przyjaciela brata, by zapewnić sobie najlepszy seks w życiu i największą ilość orgazmów. Wszystko jednak ma swoją cenę, o czym przekonuje się młoda Olivia Roth, absolwentka prestiżowej uczelni, która marzy o założeniu własnej firmy zajmującej się doradztwem i ratowaniem upadających firm. Aby jednak świadczyć profesjonalne usługi, pragnie zdobyć niezbędną w tej branży wiedzę, a od kogo ma się uczyć, jeśli nie od najlepszych. W związku z tym, z pomocą brata, otrzymuje propozycję trzymiesięcznego stażu w Chicago, w korporacji Carma Inc. Choć kierowana przez przystojnego Callana Carmichaela spółka ma zupełni inny model działalności niż pragnie prowadzić Olivia, a specjalnością Carmichaela są raczej wrogie przejęcia i zarabianie na upadających przedsiębiorstwach, to dziewczyna jest świadoma, że praca w takiej firmie zapewni jej wspaniały start. 

Olivia nie przypuszczała jednak, że sprawy zaczną się komplikować właśnie za sprawą Carmichaela, zaś sam mężczyzna stanie się jej obiektem pożądania. Zresztą z wzajemnością, czego wyrazem jest specyficzny układ, który muszą utrzymać w tajemnicy przed innymi pracownikami firmy. O tym, jak pożądać i być pożądanym, o tym, czy swego rodzaju gra w dominację nie okaże się pułapką uczuć, przekonamy się w książce „Womanizer”, autorstwa Katy Evans. To kolejna już odsłona powieści dla kobiet, które marzą o silnym mężczyźnie, z niebywałą fantazją, charyzmą i … seksualnym apetytem. Opublikowany nakładem Wydawnictwa Kobiecego bestseller, to doskonała propozycja nie tylko dla kobiet szukających silnego ramienia, ale i dla tych, które marzą o karierze i doskonale odnajdą się w układzie, w jaki weszła Olivia ze swoim szefem.

Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że Olivia, uwodząc przystojnego palacza z tarasu, nie miała pojęcia, że rozmawia z przyjacielem brata i samym „szefem szefów”. Również Carmichael nie sądził, że młodsza siostrzyczka przyjaciela może tak wyglądać, a jej piegi mogą być tak pociągające. Dokąd ten układ ich zaprowadzi, biorąc pod uwagę, że dotąd żadnej kobiecie nie udało się usidlić przystojnego właściciela firmy? Odpowiedź przyniesie lektura „Womanizera”, pozycja wciągająca, choć zdecydowanie nie najlepsza w dorobku autorki. Zaledwie fragmentaryczne rozmowy, zbyt mało pikantnych opisów mimo unoszącego się w powietrzu pożądania, zbyt nierealna fabuła, by książka trwale zapisała się w pamięci (przynajmniej niektóre jej sceny). A szkoda, bo przecież każda z kobiet marzy o takim przystojnym, bogatym i pełnym fantazji (erotycznych) mężczyźnie …

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz