piątek, 20 kwietnia 2018

J.Daniels "Moje miejsce na ziemi"

Tytuł: Moje miejsce na ziemi 
Autor: J.Daniels 
Wydawnictwo: Edipresse 


Czy wiesz, jakie to uczucie, być nękanym w dzieciństwie? Wiesz, jak bolą uwagi na temat wyglądu czy tuszy? Jak wielkie konsekwencje mają obraźliwe słowa, uszczypliwości i jak wpływają one na całe dorosłe życie? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to doskonale możesz zrozumieć chęć zmiany otoczenia, ucieczki z miasta, w którym spotkały cię takie nieprzyjemności. Jesteś też w stanie wczuć się w sytuację takiej osoby i zaakceptować fakt, że już nigdy, nawet będąc dorosłym, nie chce ona spotkać swojego prześladowcy. 

Dokładnie takie uczucia wobec Benjamina Kelly`ego żywi powracająca do Alabamy Mia Corelli. Mimo iż minęło dziewięć lat od chwili, kiedy chłopak po raz ostatni zranił jej uczucia, to wspomnienia upokorzeń, jakie musiała znosić, są wciąż żywe. Jako dziewczynka mająca problem z nadwagą, na dodatek zmuszona do korygowania wady wzroku za pomocą okularów, stanowiła dla Bena wdzięczny obiekt do niewybrednych żartów. Szczególnie, że była najlepszą przyjaciółką jego siostry, Tessy, zatem nieustannie była obecna w jego świecie. 

Teraz, wracając po latach do rodzinnego miasta, w niczym nie przypomina tej mało atrakcyjnej, zakompleksionej dziewczynki. Mimo tego, iż zamieniła się w prawdziwą piękność, to poczucie jej własnej wartości wciąż jest niskie, nie pomaga też fakt rezygnacji z nauki, by opiekować się chorą matką czy też … zachowane dziewictwo. Szczególnie to ostatnie jest źródłem jej kompleksów, jest bowiem świadoma, że jej przyjaciółka od dawna ma wielkie powodzenie wśród płci przeciwnej, zaś seks nie stanowi dla niej tematu tabu. Dlatego też obiecuje sobie, że prześpi się z pierwszym mężczyzną, który postawi jej drinka w przydrożnej restauracji. 

Traf chce, że tym pierwszym napotkanym mężczyzną, jest przystojniak o boskim ciele, który tak samo jest zachwycony Mią, jak ona nim. Spędzają ze sobą upojną noc, zaś pięć orgazmów jest najlepszą oceną tego czasu. Tyle tylko, że ów nieznajomy okazuje się być … jej największym wrogiem. Kiedy na jaw wychodzi, że mężczyzna, który pozbawił ją dziewictwa, jest samym Benem Kelly`m, Mia jest wściekła i nie chce mieć z nim nic wspólnego. On jednak nie zamierza tak łatwo zrezygnować, szczególnie że nigdy nie przywiązywał zbyt dużej wagi do tego, jak mocno jego słowa raniły przyjaciółkę siostry. Dopiero teraz, kiedy Mia mówi mu o swoich upokorzeniach, o swoich reakcjach na jego obraźliwe uwagi, mężczyzna zdaje sobie sprawę z ogromu wyrządzonej krzywdy. Tym bardziej, że teraz oddałby wszystko, by wymazać przeszłość. 

Jak zakończy się ta opowieść? Czy Mia wybaczy mu wieloletnie nękanie? Czy będzie w stanie odnaleźć dla siebie miejsce w jego życiu biorąc pod uwagę fakt, że Ben ma małe dziecko, a stosunki z matką malucha są bardzo napięte? Przekonamy się o tym sięgając po gorącą książkę pt. „Moje miejsce na ziemi”, autorstwa J.Daniels. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Edipresse opowieść z serii „Alabama Summer” to lekka, a jednocześnie rozpalająca pożądanie historia, która wciągnie wszystkich wielbicieli erotycznej gry. Dużym atutem książki jest plastyczny język i wspaniałe opisy scen seksualnych, pobudzające wyobraźnię i podnoszące temperaturę ciała. Interesująca fabuła i poruszony problem znęcania się nad osobami o mniejszej atrakcyjności, doskonale przedstawione emocje osoby nękanej, to dodatkowy argument, by sięgnąć po książkę i zanurzyć się w tej gorącej atmosferze…


2 komentarze:

  1. Ciekawa recenzja. Widzę, że książka porusza ważne społecznie tematy...
    pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

    OdpowiedzUsuń