wtorek, 9 października 2018

Vi Keeland "Show"

Tytuł: Show
Autor: Vi Keeland
Wydawnictwo: Kobiece 


Reality show podbijają serca publiczności w każdym z krajów, w których są transmitowane. Mimo iż przez wielu uznawane są za obrazę ich inteligencji, powierzchowny obraz naszych czasów, czy wręcz rozrywkę najniższych losów, to i tak niektóre – te najbardziej pikantne, odsłaniające ciemną stronę ludzkiej natury – mają swoich fanów. Oferują seks, oferują piękne plenery, a także pokazują prawdę, którą zwykle chcemy zatrzymać tylko dla siebie. Może dlatego tak się nimi sycimy, tak bardzo lubimy być świadkami ludzkich słabości, załamań i uniesień.

Powody, dla których Kate zdecydowała się wziąć udział w jedynym z reality show, o enigmatycznej nazwie „Puls”, są początkowo nieznane. Zastanawiamy się jednak, dlaczego rezolutna, piękna kobieta, ma zamiar walczyć z innymi kobietami o względy przystojnego Flynna, muzyka rokowego. Warunki uczestnictwa objęte są jednak klauzulą tajności (którą jednak Kate notorycznie łamie), ale szybko na jaw wychodzi, że motywacją jest nie serce mężczyzny, ale główna nagroda w wysokości dwudziestu pięciu tysięcy dolarów. 

Te pieniądze posłużyć jej mają na utrzymanie rodziny, a właściwie przeznaczone są dla sparaliżowanego w wyniku wypadku samochodowego brata. Dlatego też Kate zrobi wszystko, by wygrać, szczególnie, że zrobiła duże wrażenie na Flynnie, a z każdą kolejną eliminacją rywalek, zwiększa się jej szansa na zwycięstwo. Jest jednak coś, czego nie przewidziała. A właściwie ktoś, bowiem mowa o przystojnym Cooperze, starszym bracie producenta show. Czy dla niego Kate będzie skłonna naruszyć warunki kontraktu? Czy zamiast pieniędzy wybierze ciało tego wspaniałego mężczyzny, który zniewolił jej serce oraz ciało?

Przekonamy się o tym dzięki lekturze powieści „Show”, będącej pierwszą częścią serii pikantnych powieści pt. „Na scenie”. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Kobiecego książka, rozpala nasze zmysły, uwodzi, a także dostarcza prawdziwych inspiracji, znacznie zwiększających radość z naszego życia seksualnego. To powieść dla wszystkich – zarówno dla tych kobiet, które nie są zadowolone ze swojego życia seksualnego, jak i dla tych, które korzystają z pełni cielesnych uciech.

Najnowszej powieści Vi Keeland daleko jednak do lubieżnej powiastki, to raczej historia przesycona erotyzmem, ale daleka od pornograficznego ujęcia tematu. Jest tu smak, styl, jest ogień, są też wspaniale zarysowani bohaterowie, przede wszystkim Kate, ze swoją umiejętnością gry w pokera oraz dumą, która nie pozwala jej przyjąć pomocy finansowej od Coopera. Wszystko to wplecione jest we wciągającą fabułę, gdzie poza rodzącym się pożądaniem, a stopniowo także miłością pomiędzy Cooperem i Kate, mamy również wątek skomplikowanej relacji pomiędzy braćmi oraz fascynację, jaką Kate rodzi u Flynna. Nam pozostaje jedynie dać się ponieść tej wspaniałej historii, dać się ponieść namiętności …Brak komentarzy:

Prześlij komentarz