czwartek, 21 marca 2019

Idealny prezent dla żony

Kolejne rocznice urodzin, ślubu, imieniny, ważne dla żony daty – wszystko to przyprawia mężczyzn o ból głowy. Pozostaje bowiem pytanie, z jakim prezentem zjawić się na progu mieszkania, co podarować swojej żonie, dziewczynie, przyjaciółce, czym ją uszczęśliwić. Dla tych, którzy już wielokrotnie zmagali się z niezadowoleniem z prezentu, dla tych, którzy poszukują inspiracji, dla tych wreszcie, którzy poszukują czegoś nieszablonowego, wyjątkowego, prezentuję poniższe zestawienie. Każdy z proponowanych przedmiotów – w zależności od charakteru kobiety, jej zainteresowań i pasji – to idealny prezent dla żony


Dla wielbicielki kuchennych rewolucji 

Każda kobieta, która doskonale odnajduje się w kuchni, która fascynuje się gotowaniem, która lubi z różnych składników wyczarowywać cuda cieszące podniebienie smakosza, a także organizować przyjęcia i zapraszać gości, będzie szczęśliwa otrzymując prezent inspirowany kuchnią. 


Doskonałym wyborem, będzie wysokiej jakości „Cheese Master – deska do sera”, wykonana z eleganckiego drewna, o starannym wykończeniu. Okrągła deska do sera, ozdobiona personalizowanym grawerem (możemy dodać imię kobiety – Cheese Mastera – oraz datę jej urodzin czy ważnego wydarzenia, które chcemy upamiętnić), pełni nie tylko funkcje wynikające z nazwy, ale jest równocześnie pojemnikiem na wykonany ze stali nierdzewnej zestaw niezbędnych akcesoriów do organizacji przyjęcia z serem w roli głównej. W skład zestawu wchodzi: otwieracz do wina, piwa i mały nożyk w jednym, sztućce do sera: nóż i widelec. Dzięki takiemu rozwiązaniu nigdy już nie będzie trzeba w panice szukać ostrego noża do pokrojenia wyśmienitych serów podawanych z owocami / mięsiwem i winem, nie trzeba tez używać zwyczajnego widelca. 
Taki zestaw z deską o wymiarach 18,7 x 3,6 cm, inspiruje też do kulinarnych doświadczeń, do podróży drogą sera i jego smaków!


Dla smakoszki życia 

Dla tych kobiet, które uwielbiają dobrą zabawę, ruch i przyjęcia, dla ceniących sobie hiszpańskie klimaty wielbicielek słodkich trunków adresowany jest z kolei wyjątkowy prezent – zestaw drinkowy sangria. Ten luksusowy zestaw dla wyjątkowych kobiet, to nie tylko okazja do wypróbowania barmańskich umiejętności, ale również szansa na stworzenie unikatowej atmosfery. 

źródło: https://mygiftdna.pl/

Personalizowany grawer z imieniem obdarowanej kobiety, wykonany techniką laserową, uczyni kieliszek unikatowym, zaś mieszanka do przyrządzenia „Sangría Wine Mix”, pozwala rozpieścić podniebienie. 

Miksturę należy pozostawić do macerowania na 24 godziny w lodówce w 750 ml czerwonego wina – idealnym uzupełnieniem tego prezentu będzie zatem przygotowanie tej mieszanki przez mężczyznę i ugoszczenie swojej kobiety personalizowanym kieliszkiem tak przygotowanego wina (koniecznie przy świecach!).


Dla romantyczek 

Dla tych kobiet, które celebrują wspomnienia, które wzruszają się na filmach o miłości i które pieczołowicie dbają o pamiątki, zdjęcia i wszelkie skarby z przeszłości, idealnym prezentem będzie „Historia miłosna – personalizowany album na zdjęcia”. To doskonała okazja do porządkowania pamiątek z Waszej znajomości, lat małżeństwa, to okazja do przeżywania wspaniałych chwil, wspominania i podsycenia ognia miłości. 

źródło: https://mygiftdna.pl/

Ten wysokiej jakości, personalizowany album z grawerem wykonanym techniką laserową, w skórzanej (lekko błyszczącej okładce) to wspaniały podarunek, który wywoła szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Biały album, niczym biała karta, czeka na zapełnienie wspólnymi zdjęciami. Kremowe karty w albumie dopełniają wrażenia elegancji, wyjątkowości, zaś dzięki szyciu, album jest wyjątkowo trwały. 

Możemy wybierać wśród albumów na zdjęcia wsuwane (wówczas album składa się z 50 kart – 100 stron) lub albumów na zdjęcia wklejane (album składa się z 30 kart – 60 stron). Pojemność albumu pozwala rozwiązać problem ze zdjęciami gromadzonymi w trakcie kolejnych lat swojego życia, zaś każde jego otworzenie to romantyczna podróż w przeszłość.

1 komentarz:

  1. Tego typu podarunki to naprawdę świetny wybór, ponieważ są także pamiątką tego szczególnego dnia. Teraz jest wiele możliwości prezentowych, które można dopasować do obdarowanej osoby, właśnie poprzez personalizację.

    OdpowiedzUsuń