wtorek, 3 września 2019

Terminarz Wyjątkowej Dziewczyny 2019/2020

Tytuł: Terminarz Wyjątkowej Dziewczyny 2019/2020 
Wydawnictwo: Jedność 


Wakacje dobiegły już końca, warto zatem ruszyć do przodu z nowymi pomysłami, planami, warto podjąć się nowych zadań i aktywności, ale i zyskać nową wiedzę. Wszak początek i koniec wakacji stanowią kamienie milowe, które mogą wyznaczyć nowy początek i zmotywować nas do działania. Dlatego też właśnie na nowy rok (szkolny), ale i na drugą połowę roku 2019, warto wyposażyć się w nowy, wspaniały Terminarz Wyjątkowej Dziewczyny 2019/2020, bo przecież … każda z Nas jest wyjątkowa. 

Opublikowany nakładem Wydawnictwa Jedność terminarz, dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych, z którymi współgrają elementy zdobiące okładkę. To sprawia, że nie tylko każda z nas może wybrać coś dla siebie, ale również kolejne egzemplarze terminarza możemy zakupić z zamiarem podarowania ich najlepszym przyjaciółkom czy koleżankom z pracy. Docenią one nie tylko szatę graficzną, ale również fakt, jak bardzo pomocny stanie się już wkrótce ten funkcjonalny terminarz, który nie tylko zaspokaja podstawowe potrzeby związane z notowaniem ważnych dat, ale dostarcza sporej dawki wiedzy, a także rozrywki. 


Nie tylko zatem możemy podzielić się z nim wspomnieniami z wakacji czy zanotować najważniejsze rzeczy potrzebne nam, naszemu dziecku do szkoły (ale również na studia czy do pracy), uzupełnić plan lekcji /zajęć (swój lub dziecka), ale również popracować nad realizacją swoich celów, przez ich zapisanie i zastanowienie się, jakie środki do realizacji tego celu musimy zgromadzić. 

Terminarz zmotywuje nas również do ćwiczeń (bo na aktywność fizyczną i nową sylwetką zawsze jest pora), do kulinarnych szaleństw (również tych w wersji fit) czy do dokładnego planowania swojego budżetu, dzięki czemu będziemy mogły odłożyć nieco środków na prezenty świąteczne dla najbliższych, wystrzałowy ciuch czy … kolejne wakacje. Inspiracji do działania, ale również do pracy nad sobą, do stawania się lepszym człowiekiem, dostarczy lektura biografii świętych. 

Nie zabraknie również rozrywki w postaci kolorowanek, które nie tylko sprzyjają koncentracji, ale mają również duże znaczenie dla naszej równowagi i sprawiają, że możemy oderwać się od rzeczywistości i wyciszyć. Będą też łamigłówki i inne angażujące nasze szare komórki ćwiczenia, a także porady dotyczące najlepszej fryzury, dopasowanej do kształtu naszej twarzy czy wyboru najlepszych jeansów. Poza tym nieco miejsca, by zanotować najważniejsze rzeczy każdego dnia, tak, by nie uciekły z pamięci. Z takim Terminarzem Wyjątkowej Dziewczyny 2019/2020 to musi być dobry rok!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz