środa, 13 listopada 2019

Elżbieta Ceglarek „Moja asteroida”- KONKURS ZAKOCZONY

Trzydziestokilkuletnia Zosia, piękna stewardessa, jest w udanym związku z przystojnym pilotem. Gdy pojawia się zdrada, obojgu załamuje się świat. Mężczyzna niestrudzenie walczy o serce kobiety, lecz o względy Zosi zaczyna ubiegać się także intrygujący lekarz kardiolog. Utrata zaufania do mężczyzn i lęk powodują, że jej serce pozostaje niewzruszone. 
Czy siła miłości je otworzy? 
Książka Elżbiety Ceglarek jest dla tych, którzy wierzą w siłę i potęgę miłości. 
/opis wydawnictwa/ 


Pytanie: Czy wierzysz w siłę miłości? Odpowiedź uzasadnij w kilku zdaniach. 
Wygrywa: Agnieszka T. z Katowic

Zasady: 

1. Organizatorem konkursu jest blog Qultura słowa przy współpracy z autorką. Elżbietą Ceglarek. Konkurs trwa od 13 listopada do 18 listopada 2019 roku. Wyniki konkursu zostaną podane 19 listopada 2019 roku na blogu. 

2. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać odpowiedź na adres: qulturaslowa@gmail.com z dopiskiem „Moja asteroida”. Będzie mi również miło, jeśli udostępnicie post konkursowy na Facebooku, ale nie jest to warunkiem udziału w konkursie. 

3. Do wygrania 1 egzemplarz książki „Moja asteroida” Elżbiety Ceglarek. 

4. Wygrywa osoba, której odpowiedź mnie zaintryguje. 

5. Książki wysyłane są wyłącznie na terenie Polski. Przy zgłoszeniu konkursowym proszę podać adres wysyłki. Adresy nie są przechowywane ani wykorzystywane w celach marketingowych. Proszę również o dołączenie klauzuli: 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w konkursie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Organizator zobowiązuje się do nieudostępniania danych osobowych zwycięzców. Organizator oświadcza, iż rozdanie nie jest w żaden sposób sponsorowane przez instagram.com i facebook.com. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dn. 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku, nr 4, poz. 27 z późn. zm.). 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz