piątek, 29 listopada 2019

Richard Webster "Magiczne kryształy"

Autor: Richard Webster 
Wydawnictwo: Kobiece 


Litoterapia, czyli metoda leczenia kamieniami, podobnie jak inne metody należące do szeroko pojętej medycyny alternatywnej, budzi wiele kontrowersji. Tymczasem już mistycy Wschodu uważali, że każdy kamień ma duszę, a także pamięć swojego stworzenia (geologiczną i kosmiczną), która wykracza daleko poza dzieje ludzkości. Ponadto minerały i kamienie posiadają zdolność gromadzenia, przechowywania i emitowania energii. 

Dla tych, którzy cenią sobie moc kamieni i minerałów, którzy chcą doświadczyć ich mocy, poprawić funkcjonowanie swojego życia, Wydawnictwo Kobiece przygotowało wspaniałą propozycję. Książka „Magiczne kryształy. Proste rytuału na szczęście”, autorstwa Richarda Webstera, to nie tylko ciekawa lektura pozwalająca otworzyć się na nowe, ale również książka, która jest w stanie realnie odmienić nasze życie. Autor, znany ze swoich umiejętności parapsychicznych, zajmuje się szeroko pojętą tematyką ezoteryczną. Teraz dzieli się swoją wiedzą również z nami, byśmy mogli w pełni wykorzystać potencjał energetyczny kamieni oraz dzięki rytuałom z ich udziałem uzdrowić swoje relacje, oczyścić przestrzeń wokół siebie i zaprosić do swojego życia pozytywną energię. Takie jak ten poradniki, rozpoczynają szereg zmian w naszym życiu - zmian na lepsze.

Książka podzielona jest na dwie części, z których pierwsza przybliża nam naturę kryształów i kamieni szlachetnych, historię ich wykorzystania w służbie człowiekowi oraz współczesne zastosowania. Autor tłumaczy również dokładnie różnicę pomiędzy kryształami a kamieniami szlachetnymi oraz wskazuje, jak wybrać kryształ dla siebie. Webster podkreśla, że z kryształami należy obchodzić się niezwykle ostrożnie, z miłością i szacunkiem, a także odpowiednio o nie zabrać – poczynając od oczyszczenia kryształu po jego przechowywanie. 

Część druga pokazuje nam pięćdziesiąt sposobów użycia kryształów, każdy zatem może wybrać coś dla siebie, w zależności od swoich potrzeb i możliwości. Możemy zatem z kryształem medytować, co pomoże nam wyrównać energie ciała i osiągnąć wiele korzyści zdrowotnych. Za pomocą kryształów możemy pozbyć się wszelkich negatywnych energii dzięki ugruntowaniu, bądź też osiągnąć umysłową i emocjonalną jasność. 

To zaledwie kilka z możliwych zastosować kryształów, dzięki którym możemy też zharmonizować wodę, zapewnić zdrowe rośliny czy pobłogosławić dom. Autor dokładnie opisuje nie tylko zastosowanie wybranych przez nas kryształów, ale krok po kroku przeprowadza nas przez dany rytuał, służący wybranym celom. Nawet najwięksi sceptycy muszą przyznać, że potencjał energetyczny kryształów i kamieni szlachetnych, odkryty już przed wiekami, jest ogromny i mogą one mieć realny wpływ na jakość naszego życia. 

Jeśli zatem chcemy przekonać się, jak wiele dzięki kryształom możemy osiągnąć, warto sięgnąć do książki „Magiczne kryształy” Webstera i wybrać dla siebie kryształ oraz odprawić rytuał z jego użyciem. Miarodajne rezultaty będą najlepszym dowodem na to, jak wielka jest siła oddziaływania i jak wielki potencjał tkwi w kamieniach. Potencjał, z którego możemy skorzystać już dziś! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz