czwartek, 24 września 2020

K.N.Haner "Zły czas"

Tytuł: Zły czas 
Autor: K.N.Haner 
Wydawnictwo: EditioRed Trudno jest zaufać ludziom, jeśli już raz spotkał nas zawód. Tym bardziej wątpimy w uczciwość i życzliwość innych, im bardziej ufaliśmy osobie, która nas zdradziła. Najgorszą jednak sytuacją jest ta, kiedy nóż w plecy wbijają nam najbliżsi, rodzice, rodzeństwo czy partnerzy. Po Akim ciosie trudno się podnieść, ale też świadczy on o tym, jak wiele osób nosi maski, jak wiele osób bez skrupułów potrafi wykorzystywać innych dla osiągnięcia swoich celów. 

Wie o tym doskonale Blair, córka gangstera-biznesmena, którą ojciec od lat wykorzystywał jako kartę przetargową do zawierania nowych transakcji, bez skrupułów handlując jej ciałem. Po tym, jak została porwana, a następnie w skutek szeregu różnych wydarzeń poślubiła Phixa, również zajmującego się nielegalnymi interesami, zdradziła jednak ona. Wybrała kochanka, który jednak zmanipulował ją i porzucił. 

Trzy miesiące po jej oficjalnym zniknięciu zostaje znaleziona w stanie odurzenia i przewieziona do szpitala, a następnie otoczona armią ochroniarzy. Jej powrót do świata żywych jest medialnym tematem, ale prywatna klinika i ochrona skutecznie odcinają ją od wszelkich informacji. Od chwili przebudzenia się, jest przy niej Liam, doradca ojca, teraz równiej jej obstawa, ale nawet on nie wyjawia jej od razu w jakiej sytuacji się znalazła. Nie ma tylko jej ojca, dlatego rozczarowana i sfrustrowana zmusza ochronę, by ją zawieźć do jego domu. Tam jednak przeżywa szok – okazuje się, że kilka dni wcześniej jej ojciec został zastrzelony. Wszystko wskazuje, że była to egzekucja, ale sprawców nie odnaleziono. 

Śmierć ojca wydaje się być dla Blaire wyzwoleniem. Zawsze była dla niego tylko narzędziem, nie córką, o którą się troszczył i którą chronił. Dlatego ze zdumieniem kobieta dowiaduje się, że odziedziczyła po ojcu firmę, jednak warunkiem przejęcia wszystkiego jest to, by zajęła się zarówno legalną, jak i nielegalną działalnością. Tym sposobem zostaje „Królową koki”, choć w ofercie firmy jest również broń, a także pranie brudnych pieniędzy. Przewodnikiem Blaire po tym pełnym niebezpieczeństwa świecie jest Liam, który uczy ją wszystkiego, a także Svetlana, nowy członek zarządu. Cenne wskazówki otrzymuje również … od Phixa. Ten bowiem pojawia się nagle przy niej mimo obecności ochroniarzy, żądając nie tylko ujawnienia łączących ich relacji, ale i … prawa do firmy, którą odziedziczyła w trakcie trwania ich związku. Na dodatek na horyzoncie pojawia się również David… 

Jak potoczy się ta historia, przekonać się możemy dzięki kolejnemu już tomowi serii „Niebezpieczni mężczyźni”, autorstwa K.N.Haner. Powieść „Zły czas”, opublikowana nakładem Wydawnictwa EditioRed, to nie tylko fascynująca powieść sensacyjna, ale i erotyczna, która rozpala nasze zmysły tym mocniej, że mamy świadomość, iż otaczają nas „źli chłopcy”, czyli tacy, jakich my kobiety bardzo lubimy. Po książkę sięgnąć mogą zarówno wielbiciele mafijnych opowieści, jak i gorącej atmosfery, skrzącej się erotyzmem. 

W tej części historii Blaire ulega przemianie. Z upokorzonej, lękliwej i nieco bezwolnej kobiety, staje się prawdziwa kobietą interesu, która nie waha się stanąć na czele wielkiej firmy, mając na dodatek świadomość, czym się owa firma zajmuje. Zaczyna swoje rządy od porządków w firmie, bez skrupułów pozbywając się ludzi, którzy wykorzystują kobiety, którzy za cel nadrzędny stawiają nie cel firmy, ale swój. Czy to jednak wystarczy, by osiągnęła sukces nie tylko na polu biznesowym? A co z życiem osobistym, które teraz wyjątkowo się komplikuje? Dowiemy się tego w trakcie lektury, od której dzięki wartkiej akcji i frapującej fabule nie można się oderwać. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz