czwartek, 7 stycznia 2021

Mat Auryn "Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał"

Autor: Mat Auryn 
Wydawnictwo: Kobiece Magia, czary… - mogłoby się wydawać, że to rzeczy obecne wyłącznie na ekranach kin czy w powieściach grozy czy nawet w horrorach. Tymczasem magia, szczególnie ta biała, to rzecz powszechnie niemal dostępna. Coraz więcej osób też z magii korzysta, stanowi ona dla wielu z nich ostatnią szansę na powodzenie w miłości, poprawę swojej kondycji finansowej czy zdrowotnej. 

Czy jednak magia jest wiedzą niedostępną przeciętnym zjadaczom chleba? Czy można magii się nauczyć? Praktykować ją na co dzień i to z sukcesem? Odpowiedzi na te pytania możemy szukać w książce pt. „Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał”. Autor, Mat Auryn, w opublikowanej nakładem Wydawnictwa Kobiecego książce przekonuje nas, że odkrycie własnej mocy oraz ścieżki medium może być najbardziej satysfakcjonującym doświadczeniem w naszym życiu, czyli … życiu czarownicy. Oczywiście samo odkrycie tego daru nie wystarczy, trzeba nieustannie go szlifować, rozwijać i nauczyć się z niego czerpać. 

O rozwijaniu tego daru, o niełatwej drodze bycia czarownicą, o różnego rodzaju rytuałach traktuje właśnie ten swego rodzaju podręcznik magii, bestseller adresowany zarówno do osób, które praktykują już magię, jak i te, które chcą dopiero odkryć w sobie magiczną moc. To także pozycja dla osób, dla których tematyka ta jest nowością – zawiera bowiem zarówno podstawy teoretyczne, jak i bogaty zbiór ćwiczeń przydatnych w rozbudzaniu uśpionych w nas zdolności parapsychicznych. Warto podkreślić, że to jedna z niewielu takich pozycji na rynku, prezentująca zarówno solidne podwaliny praktyczne, jak i poświęcająca mnóstwo uwagi aspektom praktycznym. 

Autor zauważa, że choć panuje przekonanie, że z mocami parapsychicznymi trzeba się urodzić, to tak naprawdę nie jest to jedyny sposób na pozyskanie tych umiejętności. Tyle tylko, że zarówno w przypadku zdolności wrodzonych, jak i nabytych, trzeba ćwiczyć, a nawet w pełni się temu poświęcić. 

Auryn, jako praktykujący czarownik ze smutkiem podkreśla, że na świecie jest wiele czarownic o słabo rozwiniętych zdolnościach parapsychicznych, a także wiele zdolnych mediów, którzy nie radzą sobie z magią i urzeczywistnianiem. Dzięki wieloletniej praktyce zdołał opracować podstawy, które umożliwiają rozbudzenie własnych zdolności parapsychicznych oraz władanie energią. Dzieli się z czytelnikami tą wiedzą dokładnie tłumacząc w pierwszych rozdziałach książki, czym jest czarostwo i zdolności parapsychiczne, jak wygląda doświadczanie zjawisk metafizycznych, czym są zdolności parapsychiczne oraz intuicja, a także co to jest „oko czarownicy”. Pokazuje również szereg ćwiczeń, między innymi to pomagające osiągnąć stan z pogranicza fal alfa i theta, wykorzystywać wyobraźnię poza strefą komfortu czy medytować. 

Dowiemy się również m.in. w jaki sposób pracować nad życiodajnym oddechem, jak otworzyć się na parapsychiczną percepcję, a także jak uniknąć wypalenia. Znajdziemy zatem również ćwiczenia dotyczące uziemienia i wyśrodkowania, czyli zabiegów niezbędnych przy jakiejkolwiek pracy z energią, a także – co bardzo ważne – zamykania, czyli dezaktywacji swoich mocy parapsychicznych. 

To tak naprawdę tylko niewielki fragment wiedzy oraz różnego rodzaju ćwiczeń (w książce jest ich niemal sto), zamieszczonych w książce. Każde z nich opatrzone jest dokładnym opisem wykonania, rozwiewającym jakiekolwiek wątpliwości co do jego poprawności wykonania oraz osadzone na podbudowie teoretycznej. To wszystko sprawia, że „Moc czarownicy” w pełni zasługuje na naszą uwagę i na miano podręcznika magii. 
1 komentarz: