niedziela, 30 maja 2021

Elżbieta Ceglarek: "Dom z kryształu" i "Biznesowa miłość" - KONKURS ZAKOŃCZONY

Dzień Matki już minął, ale zbliżający się okres wakacyjny to doskonały czas, by zatopić się w lekturze. "Dom z kryształu" i "Biznesowa miłość" to dwa tomy historii, która wciągnie nas bez reszty. Oba są do wygrania w dzisiejszym konkursie!

Pytanie: Gdzie przeczytasz oba tomy historii napisanej przez Elżbietę Ceglarek?

Zwycięzca: Małgorzata S. z Chmielnika

Zasady:

1. Organizatorem konkursu jest blog Qultura słowa przy współpracy z autorką, Elżbietą Ceglarek. Konkurs trwa od 30 maja do 7 czerwca br. Wyniki konkursu zostaną podane 8 czerwca br. na blogu.

2. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać odpowiedź na adres: qulturaslowa@gmail.com z dopiskiem "Dwupak” Będzie mi również miło, jeśli udostępnicie post konkursowy na Facebooku, ale nie jest to warunkiem udziału w konkursie.

3. Do wygrania są oba tomy "Dom z kryształu" i "Biznesowa miłość" - powędrują one do jednej osoby.

4. Wygrywają osoba, której odpowiedź mnie zaintryguje.

5. Książki wysyłane są wyłącznie na terenie Polski. Przy zgłoszeniu konkursowym proszę podać adres wysyłki. Adresy nie są przechowywane ani wykorzystywane w celach marketingowych. Proszę również o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w konkursie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Organizator zobowiązuje się do nieudostępniania danych osobowych zwycięzców. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dn. 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku, nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz