sobota, 9 października 2021

Kurosz Weronika "Zuchwały plan. Zielone pastwiska" - KONKURS ZAKOŃCZONY

Akila to buńczuczna i dumna klacz. Kiedy trafia do transportu koni, które zmierza ku pewnej zagładzie, nie potrafi poddać się losowi i realizuje spektakularny plan ucieczki. Razem z towarzyszami rusza w poszukiwaniu mitycznych Zielonych Pastwisk, końskiego raju na ziemi. Problem w tym, że w ślad za zbiegami ruszają ludzie, którzy nie spoczną, póki nie dorwą uciekinierów.
/opis wydawnictwa/

Pytanie: Jak wyobrażasz sobie koński raj na ziemi?
Laureaci: Magda B. z Katowic, Agata J. z Gdańska

Zasady:

1. Organizatorem konkursu jest blog Qultura słowa przy współpracy z Wydawnictwem Nowa Baśń. Konkurs trwa od 10 października do 17 października br. Wyniki konkursu zostaną podane 18 października br. na blogu.

2. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać odpowiedź na adres: qulturaslowa@gmail.com z dopiskiem "Zuchwały plan” Będzie mi również miło, jeśli udostępnicie post konkursowy na Facebooku, ale nie jest to warunkiem udziału w konkursie.

3. Do wygrania są 2 egzemplarze powieści „Zuchwały plan”

4. Wygrywają osoby, których odpowiedź mnie zaintryguje.

5. Książki wysyłane są wyłącznie na terenie Polski. Przy zgłoszeniu konkursowym proszę podać adres wysyłki. Adresy nie są przechowywane ani wykorzystywane w celach marketingowych. Proszę również o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w konkursie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.


Organizator zobowiązuje się do nieudostępniania danych osobowych zwycięzców. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dn. 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku, nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz