wtorek, 6 września 2016

Konkurs - "Drugie życie Leny" Elżbieta Ceglarek - ZAKOŃCZONY

Drugie życie Leny” Elżbiety Ceglarek to propozycja dla tych, którzy potrzebują nadziei i siły, by walczyć o siebie. Recenzję książki znajdziecie TU.

Kobieta w średnim wieku, po przejściach, w zasadzie niewiele już chce od życia. Najczęściej po prostu świętego spokoju. Nie dla niej miłosne wzloty, romantyczne wyznania, upojne noce. Zwyczajnie nie wierzy, by coś dobrego mogło ją jeszcze spotkać. Dlatego, gdy Lena wpada niespodziewanie w ramiona przystojnego mężczyzny, broni się zaciekle, by nie dać się porwać uczuciu. Czy uda się jej zachować swą długo budowaną stabilizację? Ile będzie ją kosztować ta walka? A czy w ogóle można się uchronić przed przeznaczeniem?   /opis: Rozpisani.pl/

WYNIKI: Jest mi niezwykle przyjemnie poinformować, iż w konkursie zwyciężyła Karolina J.

"Osobiście jestem zdania, że nigdy nie jest za późno na zmiany w teraźniejszości - jeśli jednak chodzi o przeszłość, to parę wyborów mogłabym zmienić aby moje dzisiaj było lepsze niż jest. Studia - od zawsze nie miałam pomysłu na siebie. Moje małe hobby były zazwyczaj krótkotrwałe i mało przyszłościowe. Zdecydowałam się na studia dziennikarskie w małym mieście, ponad 400km od miłości mojego życia. Chciałabym zmienić tą przerażającą mnie odległość.To chyba największy dla mnie krok jaki chciałabym zmienić. 
Wiem jednak, że miłość prawdziwa cierpliwa jest i 2 lata zdąży poczekać - wtedy moje życie będzie kompletne i nie będę pragnęła żadnych zmian"Co trzeba zrobić, by wygrać książkę? Zadanie jest proste – napisz w kilku zdaniach, co zmieniłabyś / zmieniłbyś w swoim życiu, gdyby było to możliwe? A może tu i teraz jest Twoim najlepszym wariantem rzeczywistości i nic nie uległoby zmianie?


Zasady konkursu: 

1. Prześlij maila wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe na adres: qulturaslowa@gmail.com z tytułem wiadomości „Drugie życie Leny”. Będzie mi miło, jeśli udostępnisz informację o konkursie (FB, G+, na własnych blogach) – pamiętaj wówczas o statusie publicznym udostępnienia. 

2. W mailu podaj adres na jaki można przesłać nagrodę (wysyłka tylko na terenie Polski). 

3. Konkurs trwa od dnia 06 września 2016 r. do dnia 18 września 2016 r. do godz. 23:59. 

4. Zwycięzcą zostanie 1 osoba, której wpis mnie zaintryguje, sprawi, że równie gorąco zapragnę tej zmiany, bądź też – zachowania status quo.

5. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszych zasad. 

6. Wasze dane osobowe nie są przeze mnie gromadzone – po wyłonieniu zwycięzcy wszystkie zostaną usunięte.

7. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu w dniu 19 września 2016 r.

Powodzenia!


12 komentarzy:

 1. Raz kozie śmierć ;) nigdy nic nie wygrałam, może tym razem się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje mi się, że nigdy nie jest za późno, żeby zmienić całe swoje życie. Najgorzej jest wtedy, kiedy nie jesteśmy jeszcze gotowi, a to samo życie zmusza nas do zmiany o 180'...

  Kiedy wyprowadzałam się 150 km od domu rodzinnego na studia obawiałam się zmiany trybu życia i codzienności, ale dałam radę. Wtedy chyba najważniejsze jest wsparcie bliskich i samozaparcie.

  Chętnie sięgnę po tą książkę :) Pozdrawiam serdecznie!

  A wszystkim konkursowiczom - powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie - wewnętrzna motywacja jest bardzo ważna, ale przy wsparciu bliskich wszystko wydaje się być łatwiejsze:-)Zachęcam do przesłania zgłoszenia na adres konkursu wraz z danymi do wysyłki - wówczas wpis będzie brał udział w konkursie.

   Usuń
 3. Książka wydaje się ciekawa. Takie moje klimaty czasami ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie zobaczyłabym taki film :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, książka jest wspaniałym materiałem do adaptacji!

   Usuń
 5. Zmieniłabym wiele rzeczy, ale tez nie zmieniłabym nic, bo wszystko to, co było, doprowadziło do tego, co jest teraz. A teraz jestem szczęśliwa i mimo pewnych spraw, które nie są pozytywne i są gdzieś z tylu głowy jako potencjalne zagrożenie - jest dobrze. :)
  Nigdy nie umiem odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasze życie przypomina często rollercoaster, raz jesteśmy na górze, a raz - niestety - na dole. Najważniejsze jednak mieć chyba poczucie sensu tego, co robimy i sprawczości. Tego, ze wszystko dzieje się w jakimś celu:-)
   Zapraszam do wysłania odpowiedzi na adres podany w opisie konkursu:-)

   Usuń