piątek, 22 września 2017

„Terminarz wyjątkowej dziewczyny”

Tytuł: Terminarz wyjątkowej dziewczyny
Wydawnictwo: Jedność


Basen we wtorek, zakupy z przyjaciółką w czwartek, a może klasówka w poniedziałek. Jakie aktywności wpisujesz do kalendarza, żeby o nich nie zapomnieć? Zapewne wszystkie, choć tego rodzaju terminarze porządkujące rozkład dni, tygodni i miesięcy, dawno już przestały pełnić tylko takie funkcje. Współcześnie, każda z nas oczekuje, że kalendarz nie tylko będzie informował o ważnych dla nas wydarzeniach, ale dostarczał rozrywki, inspiracji wiedzy.

Taką właśnie funkcje może pełnić terminarz adresowany do współczesnych, przebojowych dziewczyn, opublikowany nakładem Wydawnictwa Jedność. „Terminarz wyjątkowej dziewczyny” to niezbędnik każdej nastolatki (a nawet dziewczyny, która – naście lat już dawno skończyła), który pomoże uporządkować jej codzienność, sprzyjać będzie dobrej zabawie czy wyciszeniu. Dzięki niewielkim rozmiarom bez problemu można nosić go przy sobie w torebce, pozostawiając w niej miejsce na inne kobiece drobiazgi. 

źródło: Wydawnictwo Jedność


Kalendarz na rok 2017 / 2018 umożliwia zaplanowanie rzeczy, którymi chcemy się zająć w nadchodzącym roku (poza szkołą), zrobienie listy rzeczy potrzebnych w nowym roku szkolnym oraz opracowanie planu, w jaki sposób stać się lepszą wersją samej siebie. Znajdzie się tu również miejsce na wpisanie planu lekcji, na notatki czy okazję do świętowania.

Kalendarz zawiera również wiele interesujących informacji o postaciach, których życie może stać się inspiracją, a one same wzorem do naśladowania – przykładem może być tu św. Matka Teresa z Kalkuty. Ten wyjątkowy terminarz zawiera również garść przepisów na smakowite dania, a także porady dotyczące między innymi dbania o cerę (polecam maseczkę z jabłka do cery tłustej z trądzikiem), a także … sposoby na poprawę nastroju. 

Nie brak tu również kolorowanej sprzyjających refleksji i wyciszeniu, a przy tym sprawiających, że kalendarz z każdym miesiącem staje się coraz mocniej spersonalizowany, wyjątkowy. Choć trudno się temu dziwić – wszak to wyjątkowy terminarz dla wyjątkowej dziewczyny!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz