niedziela, 8 kwietnia 2018

Chelle Bliss, Meredith Wild "Zmysłowa dziewczyna z miasta"

Tytuł: Zmysłowa dziewczyna z miasta 
Autorzy: Chelle Bliss, Meredith Wild 
Wydawnictwo: Edipresse „To, co zrobiliśmy w przeszłości, nie determinuje tego, kim jesteśmy na całą wieczność” – mimo iż jesteśmy przekonani o prawdziwości tych słów, trudno jest zlekceważyć przeszłość szczególnie, jeśli pełna jest bólu i cierpienia. Jest ona częścią nas samych, ale warto ją zaakceptować jako coś, co minęło, co miało nas czegoś nauczyć, co miało przygotować do funkcjonowania w przyszłości. 

Madison Atwood nie może sobie wyobrazić, czego miałby nauczyć ją rozwód – dla Jeremy`ego, wschodzącej gwiazdy Hollywood poświęciła nawet swoja karierę. Tymczasem on zrobił z rozstania medialny cyrk, a zdjęciom i artykułom dokumentującym jego zdradę nie było końca. Kiedy Madison wreszcie podpisała papiery rozwodowe, chciała tylko uciec z Los Angeles, by zamknąć za sobą ten traumatyczny okres w życiu. Chciała pozbierać myśli, nabrać energii do działania, dlatego też zarezerwowała czterotygodniowy pobyt w luksusowym SPA w północnej Kalifornii. Nie spodziewała się, że tam, wśród lasów, dopełni się jej przeznaczenie, że spotka mężczyznę, któremu będzie w stanie oddać się bez wahania. 

Luke Dawson, były oficer służb specjalnych marynarki, po zwolnieniu z wojska nie potrafił sobie wyobrazić innego miejsca do życia, niż miała chatka na zboczu góry, niedaleko miasteczka Avalon. Ziemie odziedziczył po dziadku, a choć wcześniej nie planował takiego scenariusza swojego życia, to zarówno wspomnienia ze służby, jak i odejście żony sprawiły, że wybrał samotność. To właśnie na swojej ziemi, na leśnej polanie, odkrył kobietę, która zburzyła z takim trudem odzyskany spokój. Po raz pierwszy ujrzał ją, kiedy naga masturbowała się na skale. Kiedy później on dochodził, zadowalając się własną dłonią, znów się pojawiła. Połączył ich dziki, szalony seks, ale szybko okazało się, że łączy ich również miłość. 

Jak jednak połączyć te dwa, tak różne światy? Ona w Los Angeles zostawiła pełen luksusów dom, on w swojej chacie nie ma ani prądu, ani bieżącej wody. Żadne z nich nie wyobraża sobie innego życia niż to, które dotychczas prowadzili. Czy w takim razie zdołają osiągnąć kompromis? Czy spotkają się w połowie drogi, by wspólnie czerpać radość ze swojej miłości i ze swoich ciał? Na te pytania odpowiada porywająca powieść o erotycznym zabarwieniu, pt. „Zmysłowa dziewczyna z miasta”. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Edipresse książka, to zanurzenie się w rwący nurt pożądania, to wyjątkowa okazja, by poczuć na swoim ciele dreszcz emocji, by ubarwić swoje życie erotyczne. To pierwszy tom serii o zmysłowych dziewczynach, ale i pierwszy tom niezapomnianych doznań cielesnych. W książce znajdziemy prawdziwe emocje oraz liczne sceny erotyczne, opisane w tak sugestywny sposób, że niemal doprowadzają do orgazmu również czytelnika. Nic dziwnego, że po zakończeniu lektury odczuwamy drżenie i dojmującą pustkę, z niecierpliwością czekamy też na kolejne tomy lektury. 

2 komentarze: