piątek, 4 maja 2018

CD Reiss "Małżeńska gra"

Tytuł: Małżeńska gra 
Autor: CD Reiss 
Wydawnictwo: Kobiece 


„Dziwkom trzeba płacić za seks, a Ty niczym się od nich nie różnisz, gdy wykorzystujesz go do manipulacji” – te słowa Gail Parent przychodzą na myśl, kiedy słyszymy o rozmaitych układach i wykorzystaniu seksu jako karty przetargowej. Z drugiej jednak strony, ponoć każdy z nas ma swoją cenę, więc jeśli już się sprzedajemy, to może warto zrobić to w taki sposób, by przynajmniej poczuć się sowicie za to wynagrodzonym? 

Zarówno z manipulacją, jak i hojnością w zamian za seks mamy do czynienia w powieści „Małżeńska gra”, autorstwa CD Reiss. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Kobiecego pikantna książka, to prawdziwa gratka dla fanów BDSM i ostrego seksu, nie wkraczającego w rewiry związane z wiązaniem i dominacją. To również prawdziwy elementarz dla tych, którzy chcą się nieco nauczyć, którzy poszukują w zespoleniu ciał czegoś więcej niż zwykłego orgazmu i to w inny sposób, niż tylko w pozycji klasycznej. A dzięki CD Reiss będzie naprawdę gorąco, warto zatem zarezerwować sobie kilka godzin w samotności (ewentualnie w obecności partnera lub zabawek erotycznych), bowiem pewne jest, że lektura przyniesie fale pożądania i niespełnienia. Od razu warto zatem zapełnić tę pustkę… 

Diana i Adam to małżeństwo z czteroletnim stażem, których łączy nie tylko obietnica bycia „na dobre i na złe”, ale również wspólna firma. Tak właśnie się poznali, kiedy to Adam pojawił się z planem wykupu budynku należącego do upadającego wydawnictwa. Skończyło się natomiast wykupem większościowego pakietu akcji oraz zdobyciem kobiety, będącej córką założycieli firmy. Dla Diany Adam był gotów na największe wyrzeczenia, nawet na ukrywanie przed nią swojej prawdziwej natury, dominującego mężczyzny. Mimo iż od lat bywał w modnym sex klubie w charakterze Doma, zabawiając się brutalnie ze swoimi Subami, to przed żoną nie odkrył swoich pragnień przekonany, że wystraszą ją tego rodzaju seksualne zabawy. 

Wszystko zmienia się, kiedy Adam pewnego dnia znajduje list, w którym żona oznajmia mu, że go już nie kocha i że chce rozwodu. Wolność to nie jedyne, czego oczekuje – chce ponadto samochodu, a także oddania pakietu kontrolnego akcji i całkowitego wycofania się z zarządzania wydawnictwem. Załamany Adam nie ma nic do stracenia, postanawia zatem pokazać Dianie kim jest i jakie – jako Dom – ma potrzeby. Proponuje zatem żonie samochód za podniesienie spódnicy i doprowadzenie się do orgazmu, ekskluzywny loft w SoHo za spędzenie z nim godziny i poddanie się jego żądaniom oraz przekazanie w ręce Diany sterów firmy, w zamian za spędzeniem z nim trzydziestu dni w domu w Montauk, w charakterze Suba. 

Diana pragnie, by wydawnictwo znów znalazło się w rękach rodziny, zatem zrobi wszystko, by odzyskać akcje. Spełni wszystkie żądania męża, bo nagroda warta jest tego, by za nią cierpieć. A może dlatego, że to cierpienie wywołuje ekstatyczne doznania? Na to pytanie odpowiedź przyniesie powieść „Małżeńska gra”, która przenosi nas do świata pełnego przemocy i rozkoszy, świata erotycznych gadżetów, klapsów i miłośników innych, silnych wrażeń. I choć nie każdy się w tym świecie zapewne odnajdzie, to CD Reiss porusza się po nim całkiem sprawnie, niezwykle plastycznie opisując zarówno orgie, jak i emocje im towarzyszące. Tym samym nie jest to lektura dla grzecznych dziewczynek, chyba, ze w głębi duszy… pragną być niegrzeczne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz