niedziela, 22 lipca 2018

Idealny prezent dla żony

„Dostałam w swoim życiu mnóstwo prezentów, które płynęły z serca. I warto na nie czekać” – te słowa z jednej z książek Katarzyny Grocholi doskonale oddają ideę wręczania prezentów i stanowią kierunkowskaz wytyczają drogę do tego idealnego. Poza tym, że powinien on być wręczany ze szczerego serca, to jeszcze warto zadbać, by stanowił odpowiedź na potrzeby, pragnienia osoby obdarowanej, by był wybrany wyłącznie dla niej. Pomaga w tym oczywiście doskonała znajomość drugiej osoby, rozmowy z nią czy realizowane przez nią pasje, zainteresowania, które znacząco ułatwiają wybór prezentu. Dlatego też, jeśli mamy problem z wyborem odpowiedniego podarunku, warto zastanowić się, co ukochana żona bądź partnerka lubi robić, czemu poświęca swój czas, na jaki temat zgłębia wiedzę. Wówczas prezent dla żony nasunie się sam, bądź też możliwe będzie zawężenie kręgu poszukiwań. 


Podróżniczka 

Najłatwiejszy wybór mają panowie, których drugie połówki są wielbicielkami podróży – zarówno biernym, jak i czynnymi. Pasja podróży, odkrywania nowych miejsc czy poznawania nowych smaków może łączyć, może być wspólną dla pary, ale niezależnie od tego, czy dzielimy ją z ukochaną, czy też nie, wspaniałym dla niej prezentem może okazać się drewniany pendrive, przydatny do zgrywania zdjęć z odbytych już wypraw bądź też zapisywania szczegółów tych podróży zrodzonych z marzeń, których trasa dopiero się klaruje. Aby jednak odróżniał się od innych technicznych gadżetów, by osiągnął status wyjątkowego, warto opatrzyć go grawerem, nie tylko nawiązującym do pasji drugiej osoby, ale również do jej imienia. 

Elegancka, drewniana obudowa urządzenia (wykonana z drewna bambusowego) sprawia, że jest ono trwałe, wytrzymałe na transport, zaś wykonany techniką laserową grawer jest wysokiej jakości: wyraźny, przykuwający uwagę, budzący wspaniałe skojarzenia. Pojemność pendrive`a – 8 GB pozwala przechowywać na nim ważne informacje: wyliczenia kosztów podróży w arkuszu kalkulacyjnym, trasy podróży, bilety i wszelkie dane niezbędne do tego, by planowana wyprawa odbyła się bez zakłóceń, bądź też, by ta podróż miniona, nigdy nie została zatarta przez czas w pamięci. 

fot. J.Gul


Koneserka 

Mówi się, że kobieta jest jak wino: im starsza, tym lepsza, ale istotna jest jeszcze jednak kwestia. Dobre wino zyskuje przy odpowiednim jego podaniu i – jeśli jest wręczane w formie prezentu – odpowiednim jego opakowaniu. Dlatego dla miłośniczki dobrego wina, dla kobiety światowej, smakoszki, hedonistki, bądź minimalistki stawiającej na jakość, nie ilość, warto wybrać prezent z tym szlachetnym trunkiem związany. 

Skrzynka na wino z akcesoriami, ozdobiona wyjątkowym grawerem, pozwala nie tylko uszczęśliwić ukochaną żonę / partnerkę. To również ukłon w stronę jej poczucia humoru, zaproszenie do zabawy i komunikat, że do życia warto podchodzić z dystansem. Co więcej, para może uczynić z pięknego, trwałego graweru swoje życiowe motto! 

Elegancka, bordowa skrzynka o wymiarach 363 x 117 x 113 mm zdradza zarówno wysoką jakość wykonania, jak i wykończenia. W środku wyściełana jest bordowym welurem, który czyni prezent niezwykle eleganckim, zaś wyprofilowane miejsce na jedną butelkę wina zachęca, by wybrać trunek zgodnie z upodobaniami ukochanej kobiety i umieścić go w skrzynce. Zestaw akcesoriów: nóż kelnerski, zatyczka, termometr oraz lejek z zatyczką pozwala poczuć się prawdziwym koneserem i znawcą wina, a przy tym eliminuje nerwowe poszukiwanie korkociągu czy innych akcesoriów. 

Po jej otrzymaniu nie pozostaje nic innego, jak tylko od razu skorzystać z prezentu i delektować się tym pięknym, niezwykle cennym i eleganckim prezentem, pozwalającym jednocześnie budować romantyczną atmosferę i służącym ukochanej przez długie lata. 

fot. J.Gul
fot. J.Gul


fot. J.Gul

Wielbicielka kuchennych rewolucji 

Gotowanie i pieczenie to czynności, które – po latach gloryfikacji spożywania posiłków w restauracjach – wracają do łask. Świadczyć może o tym między innymi ilość programów telewizyjnych poświęconych gotowaniu, wydanych książek kucharskich, a także imprez, tzw. domówek, które pozwalają zaprezentować kulinarne talenty. 

Idealny prezent dla żony spełniającej się w kuchni oraz lubiącej gotować dla rodziny i / lub znajomych, to taki, który z kuchnią, przygotowaniem posiłków jest związany. Wspaniałym pomysłem może być deska obrotowa, która nie tylko może być wykorzystana podczas przygotowania posiłków, ale i – dzięki swojej wyjątkowości, staranności wykonania – podczas ich serwowania (na przykład serów, mięs czy ciast). 

Wysokiej jakości deska ozdobiona wspaniałym grawerem i hasłem, które w przypadku każdej kobiety jest prawdziwe, to zarówno powód do subtelnego pochwalenia się prezentem od męża (!), jaki i droga do designersko udekorowanego stołu. 

źródło: https://mygiftdna.pl/
W zależności od indywidualnych preferencji, zainteresowań ukochanej kobiety, każdy z tych pomysłów będzie trafionym, każdy sprawi wiele przyjemności obdarowanej osobie i przekona ją, że jest dla osoby wręczającej prezent TĄ WYJĄTKOWĄ! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz