niedziela, 15 września 2019

Patrycja Załug "Codziennie pewna siebie"

Tytuł: Codziennie pewna siebie. Audiobook
Autor: Patrycja Załug
Wydawnictwo: Edipresse KsiążkiZastanawiałaś się kiedyś, dlaczego niektóre osoby osiągają wszystko, czego tylko zapragną, inne zaś nieustannie borykają się z trudnościami? Czy to kwestia szczęścia? Zrządzenie losu? A może kluczem do lepszego życia jest pewność siebie, pozwalająca ci nie tylko odważnie realizować swoje marzenia, ale też sięgać ku gwiazdom? 


Niestety system wychowania dzieci w Polsce nie sprzyja budowaniu tej pewności siebie, przez długi czas też panowało przekonanie, że kobiety mają być potulne, trzymać się zawsze z boku. Uważano, że są mniej wartościowe, gorsze, a wszystko to umniejsza jeszcze nasza pewność siebie. Czy w takiej sytuacji jesteśmy skazane na porażkę? Czy możemy zrobić coś, by zmienić tę sytuację czy pozostaje nam pogodzić się z tym, że zawsze będziemy wyłącznie biernymi obserwatorkami rzeczywistości? Oczywiście, że nad pewnością siebie możemy pracować, o czym przekonuje nas Patrycja Załug, dyplomowana trenerka specjalizująca się w temacie kobiecej pewności siebie (pierwsza w Polsce o takiej specjalizacji). Absolwentka studiów trenerskich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji oraz Szkoły Coachów Grupy Trop i Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie na wydziale prawa pomaga kobietom uwierzyć w siebie, uczy przedsiębiorczości, poruszania się w świecie biznesu. Jest autorką projektu „Codziennie Pewna Siebie”, w ramach którego prowadzi różnego rodzaju warsztaty i treningi dla kobiet. Teraz zaś, dla tych wszystkich, którzy nie mogą z różnych względów w tych warsztatach wziąć udziału, bądź też dla tych, które odczuły moc płynąca z prowadzonych przez autorkę szkoleń, przygotowała ona poradnik, dzięki któremu samodzielnie możemy pracować nad budowaniem pewności siebie – czy to w domowym zaciszu czy w drodze na uczenie / do pracy. 

Audiobook, pt. Codziennie pewna siebie, wydany nakładem Wydawnictwa Edipresse, to praktyczny poradnik pokazujący, w jaki sposób możemy poczuć się pewniej zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie, jak możemy wyzwolić w sobie odwagę do działania oraz ja zmienić podejście do świata. To zbiór praktycznych wskazówek, uwiarygodnionych historią samej autorki oraz jej doświadczeniem, które pomogą wszystkim tym, którzy tej pomocy wymagają, a są gotowi na zmianę swojego życia. To również doskonała pozycja dla coachów, trenerów, psychologów, którzy mogą zaczerpnąć z niej wskazówki dotyczące pracy nad budowaniem pewności siebie u swoich klientów. 

W książce znajdziemy swego rodzaju kurs, który przeprowadzi nas przez kolejne etapy nabywania pewności siebie. Oczywiście samo odsłuchanie nagrania niczego w naszym życiu nie zmieni, jeśli sami nie będziemy aktywni i nie ruszymy do działania. Powoli jednak, realizując proponowany przez Patrycję Załug trening, z tygodnia na tydzień nabierać będziemy pewności siebie, wzmacniając kolejne jej filary. Proponowane przez autorkę ćwiczenia pozwolą nam lepiej poznać i zrozumieć siebie, zmotywują nas też do zmiany wzorców zachowań. Zaczniemy nabierać siły i odwagi do tego, by żyć tak jak chcemy, by stać się kobietą świadomą własnej wartości, a także sięgać odważnie po to, czego chcemy. 

Warto na dłużej pozostać w towarzystwie tego audiobooka, przesłuchując go po raz pierwszy w całości, a następnie pracując z nim tydzień po tygodniu, wykonując kolejne zadania, stopniowo odkrywając pokłady swojej kobiecości i … pewności siebie. Przytoczone przez autorkę historie pokazują, że zmiana leży w zasięgu naszych możliwości, wystarczy jedynie nieco pracy nad sobą, by stać się lepszą i bardziej pewną (i pełną) wersją siebie! 

Audiobook jest dostępny na platformie Storytel, która umożliwia nam dostęp zarówno do rozrywki, jak i do wiedzy. Znajdziecie tam dużą ilość audiobooków pomagających w pracy nad sobą, we własnym rozwoju, a także podcastów, które napełnią was siłą i mocą. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz