czwartek, 6 lutego 2020

K.N.Haner „Drwal. Miłość, która narodziła się z natury”

Tytuł: Drwal. Miłość, która narodziła się z natury
Autor: K.N.Haner
Wydawnictwo: Editiored


„Życie jest za krótkie, by bać się zmian i podejmowania decyzji” - o prawdziwości tych słów często przekonujemy się jednak zbyt późno. Tkwimy zatem w nieszczęśliwych związkach, toksycznych relacjach nie chcąc zmienić swojego wyboru, zajmujemy stanowisko pracy, które przyprawia nas o ból głowy, dajemy sobą pomiatać szefowi tylko dlatego, że boimy się wyrazić swojego zdania, kurczowo trzymamy się firmy, a nawet zawodu, mimo iż jesteśmy nieszczęśliwi, wypaleni.

Jason Parker miał odwagę porzucić to wszystko, zrezygnować z pracy, kontaktów z przyjaciółmi, a nawet z rodziną. Zraniony przez kobietę, w którą wierzył i którą uwielbiał, dobrowolnie zrezygnował z wszelkich luksusów, jakie posiadał w Cleveland, zaszywając się w starej chacie w lesie. Tam poświęcił się sztuce, dając upust swoim emocją dzięki rzeźbieniu w drewnie. Mimo iż nie wystawia on swoich prac w galeriach, nie sprzedaje ich w internetowych sklepach, „Drwal” staje się coraz bardziej znany. Ten pseudonim fascynuje tak samo, jak sylwetka twórcy niezwykłych rzeźb, ale Jason konsekwentnie odmawia kontaktu z mediami.

Jednak Samantha Crow, piękna i przebojowa stażystka w „New York News” zrobi wszystko, by przeprowadzić z rzeźbiarzem wywiad. Pragnie zostać dziennikarką, nieustępliwość leży zatem w jej charakterze, podobnie zresztą jak odwaga. Opuszcza zatem Nowy York udając się do leśnej głuszy. Oschły i niesympatyczny mężczyzna robi na niej większe wrażenie, niż jest skłonna przyznać, a widok jego nagiej klatki piersiowej przyprawia ją o drżenie. Ostatecznie wywiad się jednak nie udaje, a wściekła Sam odjeżdża. Tyle tylko, że Przeznaczenie ma wobec tej dwójki inne plany.

Wypadek samochodowy, a następnie gwałtowne opady deszczu sprawiają, że Samantha zostaje uwięziona w samotni Jasona. Obcowanie z przyroda i ze sztuką, a także wzajemny wielogodzinny kontakt sprawiają, że dziennikarka i rzeźbiarz odkrywają wspólną płaszczyznę porozumienia. Zaczynają ze sobą rozmawiać, śmiać się, rodzi się pomiędzy nimi seksualny pociąg. I właśnie wtedy, kiedy mogłoby pomiędzy nimi zdarzyć się coś więcej, Sam ucieka. Jason zaś odkrywa, że samotnia bez kobiety nie jest już dla niego schronieniem, a wiezieniem. Jedzie zatem do Nowego Jorku, by choć przez chwilę ją zobaczyć. Niestety na miejscu odkrywa prawdę o dziewczynie, co sprawia, że zraniony ponownie zamyka się w sobie.

Czy Samantha jest kolejną kobietą, która go okłamała? Kim jest mężczyzna, który całował ją na ulicy? Dlaczego Sam tak bardzo się boi? Przekonamy się o tym dzięki lekturze ekscytującej, rozpalającej nasze zmysły powieści pt. „Drwal. Miłość, która narodziła się z natury”. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Editiored książka, to kolejna już pełna erotycznego napięcia powieść pióra K.N.Haner. Tym razem jednak mamy do czynienia z pięknym romansem z erotycznymi wątkami, nie brakuje tu też elementów sensacji – Sam jest bowiem szantażowana i wszystko wskazuje na to, że może grozić jej niebezpieczeństwo. Dlatego też w powieści zakochają się nie tylko miłośnicy subtelnych, romantycznych historii, czy też osoby preferujące mocne akcenty, w postaci ostrego seksu, ale również te, które oczekują dreszczyku emocji, które chcą spojrzeć strachowi prosto w oczy. Jak zakończy się ta historia? Mimo iż konsekwentnie zmierza w kierunku happy endu, to jednak czeka nas wiele zwrotów akcji i zaskoczeń. Całe szczęście, że w silnych ramionach Drwala zawsze możemy znaleźć spokój i bezpieczeństwo…2 komentarze:

  1. Lubię twórczość tej autorki, ta również jest na mojej liście książek do przeczytania.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja już czytam kolejną autorki - recenzja już wkrótce na blogu!

      Usuń