wtorek, 4 sierpnia 2020

Elżbieta Ceglarek "Drugie życie Leny" - KONKURS ZAKOŃCZONY

Kobieta w średnim wieku, po przejściach, w zasadzie niewiele już chce od życia. Najczęściej po prostu świętego spokoju. Nie dla niej miłosne wzloty, romantyczne wyznania, upojne noce. Zwyczajnie nie wierzy, by coś dobrego mogło ją jeszcze spotkać. Dlatego, gdy Lena wpada niespodziewanie w ramiona przystojnego mężczyzny, broni się zaciekle, by nie dać się porwać uczuciu.
Czy uda się jej zachować swą długo budowaną stabilizację? Ile będzie ją kosztować ta walka? A czy w ogóle można się uchronić przed przeznaczeniem? 
/opis wydawnictwa/ 


Zadanie konkursowe: Czy wierzysz w przeznaczenie? Odpowiedź uzasadnij. 

Laureat: Sylwia K-V. z Krzeszowic

Zasady: 

1. Organizatorem konkursu jest blog Qultura słowa przy współpracy autorką, Elżbietą Ceglarek. Konkurs trwa od 4 sierpnia do 20 sierpnia br. Wyniki konkursu zostaną podane 21 sierpnia br. na blogu.  

2. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać odpowiedź na adres: qulturaslowa@gmail.com z dopiskiem "Drugie życie Leny”. Będzie mi również miło, jeśli udostępnicie post konkursowy na Facebooku, ale nie jest to warunkiem udziału w konkursie. 

3. Do wygrania 1 egzemplarz książki " Drugie życie Leny”. 

4. Wygrywa osoba, której odpowiedź mnie zaintryguje. 

5. Książki wysyłane są wyłącznie na terenie Polski. Przy zgłoszeniu konkursowym proszę podać adres wysyłki. Adresy nie są przechowywane ani wykorzystywane w celach marketingowych. Proszę również o dołączenie klauzuli: 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w konkursie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. 

Organizator zobowiązuje się do nieudostępniania danych osobowych zwycięzców. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dn. 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku, nr 4, poz. 27 z późn. zm.). 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz