czwartek, 3 września 2020

B.Szymanek: „Pierwiastki są wszędzie...” - KONKURS ZAKOŃCZONY

W tej cudnej całokartonowej książce Pierre via Steque wprowadza dzieci w świat pierwiastków, pokazując ich wszechobecność we wszechświecie. 
/opis wydawnictwa/ 


Zadanie konkursowe: Jaki jest twój ulubiony pierwiastek. Odpowiedź uzasadnij. 

Laureat: Książka wędruje do Agnieszki S. z Katowic.


Zasady: 

1. Organizatorem konkursu jest blog Qultura słowa przy współpracy z fanpage Szkrabajki. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Olesiejuk. Konkurs trwa od 3 września do 10 września. Wyniki konkursu zostaną podane 11 września na blogu. 

2. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać odpowiedź na adres: qulturaslowa@gmail.com z dopiskiem "Pierwiastki” Będzie mi również miło, jeśli udostępnicie post konkursowy na Facebooku, ale nie jest to warunkiem udziału w konkursie. 

3. Do wygrania 1 egzemplarz książki "Pierwiastki są wszędzie”. 

4. Wygrywa osoba, której odpowiedź mnie zaintryguje. 

5. Książki wysyłane są wyłącznie na terenie Polski. Przy zgłoszeniu konkursowym proszę podać adres wysyłki. Adresy nie są przechowywane ani wykorzystywane w celach marketingowych. Proszę również o dołączenie klauzuli: 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w konkursie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. 

Organizator zobowiązuje się do nieudostępniania danych osobowych zwycięzców. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dn. 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku, nr 4, poz. 27 z późn. zm.). 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz