czwartek, 11 kwietnia 2024

Shia Green "100 najsłynniejszych zwierzaków w historii" - KONKURS ZAKOŃCZONY

Czy wiesz, że jednym z najsłynniejszych aktorów w historii był pies? Albo że Mozart podczas komponowania swoich największych dzieł inspirował się śpiewem ptaka? Lub że jeden z pułkowników w norweskiej armii to pingwin, a dzieje Anglii mogły potoczyć się inaczej, gdyby nie pewien niesforny chart?

Dzięki tej bogato ilustrowanej  książce poznasz losy przeróżnych zwierzaków – futrzastych, skrzydlatych czy z pancerzykami – które uratowały wiele istnień, wykazywały niezwykłe zdolności artystyczne lub zmieniły bieg historii. Jednym słowem, przyczyniły się do tego, że świat stał się lepszym miejscem i należy im się wielki szacunek.
/opis wydawcy/

Pytanie: Czy masz zwierzę? A może znasz jakiegoś zwierzaka, który chwyta cię za serce? Opisz dlaczego dany zwierzak jest wyjątkowy.

Wyniki: Nagroda wędruje do pani Anny O. z Rybnika. Gratulujemy!

Zasady:

1. Organizatorem konkursu jest blog Qultura słowa, fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Nowa Baśń. Konkurs trwa od 11 kwietnia do 15 kwietnia br. Wyniki konkursu zostaną podane 16 kwietnia br. na blogu.

2. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać odpowiedź na adres: qulturaslowa@gmail.com z dopiskiem "100 najsłynniejszych zwierzaków” Będzie mi również miło, jeśli udostępnicie post konkursowy na Facebooku, ale nie jest to warunkiem udziału w konkursie.

3. Do wygrania jest 1 egzemplarz książki "100 najsłynniejszych zwierzaków w historii”.

4. Wygrywa osoba, której odpowiedź mnie zaintryguje.

5. Książki wysyłane są wyłącznie na terenie Polski. Przy zgłoszeniu konkursowym proszę podać adres wysyłki. Adresy nie są przechowywane ani wykorzystywane w celach marketingowych. Proszę również o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w konkursie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Organizator zobowiązuje się do nieudostępniania danych osobowych zwycięzców. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dn. 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku, nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz