sobota, 9 kwietnia 2016

„Zapracuj na swoje wakacje”, czyli Almatur dla kreatywnych!

Kręcisz filmy? Robisz zdjęcia? Pokręć się po świecie!


Jeśli jesteś pasjonatem podróży, jeśli lubisz prawdziwe wyzwania, a kreatywność to Twoje drugie imię, to możesz skorzystać z wyjątkowej okazji, jaką daje biuro podróży Almatur - najdłużej działające biuro podróży w Polsce, które już od 60 lat pokazuje świat turystyki w niebanalny sposób. 

Jeśli nie masz jeszcze ukończonych 18 lat i chcesz pochwalić się swoimi talentami oraz osiągnięciami, weź udział w konkursie realizowanym pod hasłem „Zapracuj na swoje wakacje”


Co musisz zrobić, by wymarzone wakacje stały się realne? 

Nakręć krótki film lub zrób zdjęcie pokazujące, jak pomagasz w codziennych czynnościach domowych, zaprezentuj przed obiektywem swoje zdolności lub pochwal się wyjątkowymi osiągnięciami w nauce. 
Następnie zaloguj się na stronie mojewakacje.almatur.pl poprzez portal społecznościowy Facebook lub poprzez podanie adresu email i umieszczenie linka do filmu lub zdjęcia dokumentującego wykonanego zadania. 
Publikacje opatrz hashtagami #Almatur oraz #zapracujnawakacje. 


Co dalej?

Moderatorzy ze strony organizatora, będą na bieżąco oceniać i przyznawać punkty, które możesz wymienić na zniżki na obozach Almatur w sezonie letnim 2016. A jest w czym wybierać – biuro przygotowało ponad 400 obozów tematycznych w 58 miejscowościach na terenie całego kraju. W ofercie Alatur znajdują się również zagraniczne obozy młodzieżowe i kursy językowe w kilkudziesięciu państwach świata.

W konkursie możesz uzbierać nawet 500zł zniżki, a dodatkowo za szczególne osiągnięcia możesz zostać doceniony pecjalną nagrodą Prezesa Almatur w wysokości 60% zniżki, ufundowaną z okazji 60-lecia istnienia marki.

Zarówno na stronie internetowej, kanale Youtube https://www.youtube.com/user/almatur jak i na profilu Facebook https://www.facebook.com/almatur/, znajdziesz kilka krótkich filmów wyjaśniających zasady konkursu. Akcja potrwa do 31 maja 2016 r. lub do wyczerpania puli zniżek, która wynosi 150 000 zł. 

Tytuł partnera akcji objęło Cinema City. Konkurs Almatur wspierają ponadto liczni patroni: dwutygodnik edukacyjny dla młodzieży Cogito, czasopismo Victor Gimnazjalista, edukacyjny serwis internetowy fiszkoteka.pl oraz platforma social learningowa zadane.pl.


Już dziś chwyć za aparat lub telefon, rób zdjęcia, filmuj, pokaż co potrafisz i zarób na swoje wakcje z Almatur!


1 komentarz:

  1. Hej, osobiście absolutnie zgadzam się z powyższym !

    OdpowiedzUsuń