niedziela, 23 kwietnia 2017

Katharine McGee "Tysiąc Pięter" - sekret Rylin

Witajcie. Tu plotkara. Informuję was o skandalach w Wieży… Tak naprawdę jestem Rylin Myers, mieszkanka 32 piętra, żenująco niskiego, jeśli chcecie znać moje zdanie. Tak naprawdę, nie stać nas z siostrą nawet na to lokum, które trudno nazwać mieszkaniem.

Odkąd rok temu zmarła mama, opiekuje się swoją siostrą, pełniąc dla niej rolę rodziny zastępczej. Jestem gotowa zrobić wszystko, byśmy z Chrissą mogły zostać razem, poświęciłam dla niej nawet swoją młodość. Ale nie mogłam dopuścić, żeby moją siostra wychowywali obcy ludzie, zatem przyjęłam na pełen etat pracę na stacji kolejki i utknęłam na mało rozwojowym stanowisku, z wynagrodzeniem, za które trudno się utrzymać. Nie mam jednak innego wyjścia – nie mogę dalej chodzić do szkoły, bo muszę pracować. 

Najgorsze jest to, że z każdym dniem nasze długi rosną i grozi nam eksmisja. To właśnie dlatego przyjęłam ofertę dorywczej pracy przy sprzątaniu po przyjęciu odbywającym się na wyższym piętrze. A teraz … jeden z mieszkających tam chłopaków stał się moim sekretem.

Kiedy Cord Anderton, bogaty i rozpuszczony chłopak zadzwonił, wiedziałam, że muszę przyjąć jego ofertę. Moja mama pracowała u jego rodziców, dlatego moja osoba przyszła mu na myśl, kiedy trzeba było uporządkować rzeczy po jednym z wielu wystawnych przyjęć, jakie urządza. Czy jednak na pewno tylko to nim kierowało? Jakie są jego prawdziwe intencje? Czy to możliwe, żeby mnie pragnął, skoro może mieć najpiękniejsze kobiety w Wieży i spotykać się choćby z Eris Dodd-Radson? Cord pozostaje dla mnie zagadką, ale wiem jedno – znajomość z nim może pomóc mi spłacić długi. Już same ekskluzywne narkotyki, które trzyma w komodzie, specjale, znacznie ułatwiłyby mi życie... Czy jednak do wszystkich swoich wad mam wliczyć również kradzież?Ps. O sekretach mojej przyjaciółki, Avery, możesz przeczytać TU, Leda zdradza swój sekret TU, natomiast głos Eris rozbrzmiewa TU.


xxx

Rylin Myers – mieszkanka 32 piętra Wieży, jest rodziną zastępczą dla swojej czternastoletniej siostry Chrissy. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz