poniedziałek, 25 listopada 2019

Uczymy się całe życie! KONKURS - ZAKOŃCZONY

Oświata od wieków poddawana jest wielu zmianom – zarówno tym dyktowanym względami społecznymi, politycznymi, jak i rozwojem nauki czy potrzebami gospodarczymi. Żyjemy bowiem w epoce ciągłych przemian zachodzących w każdej dziedzinie naszego życia. Postęp technologiczny wymusza konieczność dopasowania się do nowej rzeczywistości oraz zupełnie innej organizacji pracy. Ponadto pociąga za sobą konieczność nabywania wiedzy specjalistycznej – coraz częściej w ciągu swojego zawodowego życia zmieniać będziemy bowiem nie tylko pracodawców, ale i branże. Zachodzi zatem potrzeba nieustannego dokształcania się bez względu na wiek czy też zajmowane stanowisko. 

To permanentne nabywanie nowej wiedzy zyskało nawet określenie - kształcenie ustawiczne, nazywane również edukacją całożyciową, edukacją ustawiczną oraz uczeniem się przez całe życie. Termin ten odnosi się do procesu odnawiania, pozyskiwania i uzupełniania wiedzy ogólnej oraz kwalifikacji zawodowych jednostki. 

Nie samą pracą człowiek żyje … 


Nabywanie nowej wiedzy i / lub umiejętności nie musi odnosić się jednak wyłącznie do życia zawodowego. Coraz więcej uwagi przywiązujemy również do rozwijania swoich pasji, zainteresowań, chcemy się bowiem realizować na wielu płaszczyznach. Sprzyja to zarówno work-life balance, czyli zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym, ale również redukuje poziom stresu, pozwala stać się bardziej kreatywnym, poznawać nowych ludzi i zdobywać przyjaciół. To realizowanie się na innych polach może wiązać się z aktywnością domową, jak i wychodzeniem w plener, niekiedy również przekształcić się może w pracę. Niezależnie zatem od tego, czy pasjonujemy się rysowaniem, pieczemy babeczki dla relaksu, biegamy czy układamy kompozycje florystyczne, mieć pasję po prostu warto! 


Nowoczesne rozwiązania 


Niestety, przy obecnym tempie życia, wielogodzinnej i mało elastycznej pracy, a także obowiązkach domowych, nie zawsze możemy pozwolić sobie na skorzystanie oferty uczelni czy ośrodków szkoleniowych, by wiedzę na dany temat nabyć. Niekiedy ograniczają nas też finanse, a do kosztów samego szkolenia dochodzą też koszty przejazdów, materiałów, czasami noclegów czy opiekunki do dzieci. 

W takiej sytuacji rewolucyjnym rozwiązaniem okazują się być placówki, oferujące kursy online. Jedną z takich szkół jest Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu, działające na edukacyjnym rynku od 2015. Oferta kursów kierowana jest do wszystkich osób, które pragną uzyskać konkretną wiedzę i podnieść swoje kwalifikacje. Wciąż powiększająca się oferta szkoły, obejmuje obecnie 70 kursów w wielu kategoriach, począwszy od kursów hobbystycznych, poprzez kursy stanowiskowe, po kursy pozwalające nabyć umiejętności związane z zawodem sprzedawcy czy pracownika biurowego. Również rodzice poszukujący odpowiedzi na wiele pytań związanych z rozwojem i wychowaniem dzieci znajdą tu coś dla siebie, podobnie zresztą jak nauczyciele różnych specjalności czy terapeuci. Pasjonaci nowych technologii mogą nauczyć się kręcić filmy czy tworzyć strony internetowe, nie brakuje również oferty dla przedsiębiorczych, którzy mogą stać się mistrzami inwestycji dzięki kursowi o bitcoinach i altcoinach. 

Osoby, których interesuje umysł człowieka, modele zachowań, profile osobowości, sięgnąć mogą po kursy z dziedziny psychologii i rozwoju osobistego, zaś problemy w zaistnieniu firmy w mediach społecznościowych rozwiązać może skorzystanie z kursów z dziedziny mediów i komunikacji. Co więcej, taka forma szkolenia umożliwia tworzenie na bieżąco oferty pokrywającej zapotrzebowanie rynku pracy, stąd będące prawdziwymi bestsellerami kursy Home standing, czy Hortiterapia, bądź Opiekun osoby starszej. 

Bogata tematyka dostępnych modułów sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie, zgłębiając wiedzę bez konieczności wychodzenia z domu, w dogodnym dla siebie czasie. Co więcej, możliwość skorzystania z kursów mają również możliwość osoby przebywające poza granicami Polski, które mogą podnosić swoje kompetencje, możliwe do wykorzystania również na zagranicznych rynkach (możliwość uzyskania dyplomu w języku obcym), stając się cenionymi i niezastąpionymi pracownikami. 

Wygodna, prosta obsłudze (intuicyjna) platforma nie sprawia problemów w obsłudze nawet osobom, które nie są biegłe w tematyce komputerowej. Nauka kończy się zdobyciem zaświadczenia MEN i dyplomu dokumentującego ukończone szkolenie. Wysoki poziom merytoryczne szkoleń, w połączeniu z atrakcyjną formą zdobywania wiedzy sprawia, że z tej formy szkoleń korzysta coraz więcej osób. Atrakcyjne rabaty na kolejne szkolenia czy dostępne promocje sprawiają, że nie sposób się nie rozwijać! 

Konkurs! 


Dla czytelników bloga mam wspaniały prezent – konkurs na przywitanie grudnia. Dzięki uprzejmości Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu, do wygrania jest jeden z oferowanych przez szkołę kursów. Co musicie zrobić? Odpowiedzcie na pytanie, dlaczego właśnie Wy powinniście wygrać dany kurs! 

Konkurs trwa od 26 listopada do 30 listopada 2019 roku. Wyniki konkursu zostaną podane 1 grudnia 2019 roku na blogu. 

Wyniki: Agata B.
Gratuluję!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać odpowiedź na adres: qulturaslowa@gmail.com z dopiskiem „Kurs”. Będzie mi również miło, jeśli udostępnicie post na Facebooku, ale nie jest to warunkiem udziału w konkursie. 

Do wygrania 1 wybrany kurs z oferty szkoleniowej Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu. 

Wygrywa osoba, której odpowiedź mnie zaintryguje, która przekona mnie, że dany kurs zmieni jej życie. 

Proszę również o dołączenie klauzuli: 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w konkursie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”


Organizator zobowiązuje się do nieudostępniania danych osobowych zwycięzców. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dn. 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku, nr 4, poz. 27 z późn. zm.). Brak komentarzy:

Prześlij komentarz