wtorek, 16 sierpnia 2022

Konkurs: 4 książki z serii: Klub fanów przygody - KONKURS ZAKOŃCZONY

Te książki gwarantują młodym czytelnikom niesamowitą podróż w czasie w towarzystwie trojga dzieci: Jeanne, François, Louis i ich wiernego towarzysza, setera irlandzkiego o imieniu Płomień!

W skład zestawu wchodzą części:
1. Na arenach Lyonu (recenzja TU)
2. Na murach Orleanu (recenzja TU)
3. Na ulicach Paryża (recenzja TU)
4. Na dworze cesarza Japonii (recenzja TU)

Całą serię możecie zakupić TU. Tymczasem  mam ją też dla Was do wygrania. 

Wyniki: Zestaw wędruje do: Mariola J, z Biecza

Pytanie konkursowe: Dokąd chciałbyś się przenieść w czasie?

1. Organizatorem konkursu jest blog Qultura słowa, fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Jedność. Konkurs trwa od 17 sierpnia do 23 sierpnia br. Wyniki konkursu zostaną podane 24 sierpnia br. na blogu.

2. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać odpowiedź na adres: qulturaslowa@gmail.com z dopiskiem "Klub fanów przygody” Będzie mi również miło, jeśli udostępnicie post konkursowy na Facebooku, ale nie jest to warunkiem udziału w konkursie.

3. Do wygrania jest 1 komplet książek serii "Klub fanów przygody", składający się z 4 książek.

4. Wygrywa osoba, której odpowiedź mnie zaintryguje.

5. Książki wysyłane są wyłącznie na terenie Polski. Przy zgłoszeniu konkursowym proszę podać adres wysyłki. Adresy nie są przechowywane ani wykorzystywane w celach marketingowych. Proszę również o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uczestnictwa w konkursie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Organizator zobowiązuje się do nieudostępniania danych osobowych zwycięzców. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dn. 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku, nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz