poniedziałek, 4 stycznia 2016

Noworoczny konkurs: „365 dni bez zapałek” Claire Ross Dunn - ZAKOŃCZONY

Noworoczne postanowienia często dotyczą podróży, jakie chcemy w nowym roku odbyć, podjęcia nowych wyzwań czy też zmiany postaw. Jeśli dotychczas nie robiliście żadnych planów, być może do zmian zainspiruje Was Claire Dunn i jej książka „365 dni bez zapałek”. Informację o książce znajdziecie tu.

Aby zmotywować Was do tych zmian, do walki o szczęście, o nowe doznania i doświadczenia, Qulturasłowa ma wspaniały konkurs, w którym do wygrania jest właśnie książka „365 dni bez zapałek” Claire Ross Dunn, opublikowana nakładem Wydawnictwa Illuminatio.Co trzeba zrobić, by wygrać książkę? Zadanie jest proste – pochwalcie się Waszymi noworocznymi planami, bądź też długoterminowymi celami z poprzednich lat. Czego oczekujecie od życia, od siebie w 2016 roku?

Zasady konkursu: 
  1. Należy udostępnić wpis na portalu społecznościowym (FB, G+, własnych blogach) – pamiętajcie o statusie publicznym udostępnienia. 
  2. Przesłać maila wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe na adres: qulturaslowa@gmail.com z tytułem wiadomości „365 dni bez zapałek”. 
  3. W mailu wspomnieć również, gdzie informacja o konkursie została udostępniona, a także podać adres na jaki można przesłać nagrodę (wysyłka tylko na terenie Polski). 
  4. Konkurs trwa od dnia 4 stycznia 2016 r. do dnia 17 stycznia 2016 r. do godz. 23:59. 
  5. Zwycięzcą zostanie osoba, której wpis mnie prawdziwie zainspiruje i porwie do wielkich czynów. . 
  6. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszych zasad. 
  7. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu w dniu 18 stycznia 2016 r. 

POWODZENIA!Rozwiązanie konkursu: Kochani, czas ogłosić, że książka trafi do Basi S. za niezwykle prosty, ale zarazem insprujący plan na nadchodzący rok:


"Chcę być lepszym człowiekiem, chcę zarażać uśmiechem, chcę wyciągać pomocną dłoń do potrzebujących. Nigdy jednak nie chce zapomnieć o sobie, bowiem kochać ludzi może tylko ten, kto kocha siebie".


Piękne, prawda? Tego Wam wszystkim życzę!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz