poniedziałek, 6 czerwca 2016

Lumira „Odkryj w sobie źródło zdrowia”

Autor: LumiraMówi się, że ma się tyle lat, na ile się czuje, nie zaś tyle, na ile się wygląda. Czy jednak można mieć zarówno wspaniały wygląd, jak i doskonałe zdrowie i witalność? Okazuje się, że tak! Co więcej, nie wymaga to ani ingerencji chirurgów czy specjalistów zajmujących się medycyną estetyczną, ani licznych lekarstw i suplementów diety. Aby być zdrowym, aby cieszyć się niesłabnącą energią wystarczy tylko … sięgnąć w głąb siebie i uruchomić pokłady swojej nieskończonej mocy. 

Książka „Odkryj w sobie źródło zdrowia. Tradycyjne metody uzdrawiania i odmładzania”, autorstwa Lumiry, twórczyni holistycznej metody służącej utrzymaniu zdrowia organizmu, odkrywa przed nami liczne możliwości, zarówno jeśli chodzi o proces odmładzania, jak i regeneracji. To kolejna już, po pozycji „Odmładzanie organizmu. Sekrety rosyjskich uzdrowicieli”, książka służąca niesieniu pomocy, adresowana do szerokiego grona czytelników, a zarazem odsłaniająca przed nami możliwości człowieka w zakresie samouzdrawiania. Opublikowana nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii książka, to wyjątkowy poradnik zawierający kluczowe informacje na temat naszej energii oraz sposobów jej wykorzystania w celu poprawy zdrowia czy zachowania młodego wyglądu. To źródło mądrości, zdrowy (i tani) zamiennik farmaceutyków, niosący wartość dodaną w postaci trwałości efektów „kuracji”.

W kolejnych rozdziałach książki autorka przypomina zasady z poprzedniej publikacji, które pomogą nam w realizacji poszczególnych ćwiczeń, ale przede wszystkim w zrozumieniu istoty procesu samouzdrawiania. Dowiadujemy się, że na początku drogi do celu, znajduje się jasny zamiar, zyskujemy świadomość dotycząca ilości naszych ciał (poza tym fizycznym), odkrywamy tak ważne warunki procesu odnowy, jakimi są: uwaga i koncentracja, poznajemy ponadto moc siły dotyku. 

„Ziemia ewoluowała i znajduje się w piątym wymiarze” – pisze autorka, tłumacząc co ten fakt dla nas oznacza i dlaczego wiąże się z koniecznością zmian w sposobie myślenia. Aby jednak stworzyć nowe wzory myślowe musimy nauczyć się sprawować kontrolę nad myślami, które pojawiają się w naszej głowie tu i teraz. Dlatego też autorka proponuje nam trening myślenia, polegający na kotwiczeniu pozytywnych myśli w podświadomości. Podkreśla również, iż chcąc pozostać szczęśliwym lub to szczęście osiągnąć, należy zrozumieć, że jesteśmy w posiadaniu wszystkiego, co nas uszczęśliwia – nie musimy już szukać spełnienia w otoczeniu. 

Poznajemy ponadto niezwykłą siłę uzdrawiania, jaką mają słowo i zamiar – pozytywne informacje mogą bowiem wytwarzać impulsy korzystnie oddziałujące na nasz organizm. Zachowamy lub przywrócimy twarzy młody wygląd poznając aktywne sposoby działania na ciało fizyczne (między innymi ciepłe kompresy z ziół czy maseczki z emulsją do twarzy), mentalne i duchowe. Dowiemy się również, w jaki sposób są ze sobą powiązane główne czakry i organy wydzielające hormony, a także co oznaczają problemy z wypadaniem włosów i zębami. Autorka tłumaczy również, jak należy dbać o oczy, połączone z czakrą korony oraz w jaki sposób możemy zdobyć i utrzymać optymalną wagę ciała. 

Lumira podkreśla również znaczenie odżywiania dla zdrowia naszego organizmu; pisze o równie istotnym pożywieniu duchowym. Poznajemy ponadto znaczenie poszczególnych witamin i identyfikujemy ich wpływ na nasze życie. Do książki dołączone są również porady dotyczące pielęgnacji twarzy i ciała czy sprzątania. To wszystko czyni książkę „Odkryj w sobie źródło zdrowia” drogowskazem wiodącym nas ku samouzdrowieniu. Przystępny język i przejrzysta forma publikacji, holistyczne podejście do naszego organizmu, a także liczne ćwiczenia służące poprawie zdrowia i urody sprawiają, że książka może być wykorzystywana wszechstronnie, czytelnik zaś może pracować nad wybranym obszarem, bądź też działać na ciało kompleksowo. Oczywiście sama lektura książki nie przynosi rezultatów, dlatego też tak istotne jest wykonywanie przywołanych przez autorkę ćwiczeń z których każde przybliża nas do sukcesu…

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz