niedziela, 16 kwietnia 2017

Jak trzymać rękę na pulsie, czyli szukamy interesujących wydarzeń

www.kiwiportal.pl
Już Maslow, konstruując swoją piramidę potrzeb, zwrócił uwagę na potrzeby przynależności, czyli akceptacji, miłości, bycia członkiem grupy, a także potrzeby samorealizacji, obejmujące rozwijanie talentów i pasji. To, w jakim stopniu potrzeby te zostają spełnione, dużo zależy od nas samych, od naszej aktywności, nastawienia do świata i ludzi. Jednak, niezależnie od tego, czy jesteśmy introwertykami czy ekstrawertykami, ilość wydarzeń, począwszy od koncertów, poprzez konferencje, kursy i szkolenia, jest oszałamiająca. Niestety, wielu z nas nie potrafi z tej obfitości korzystać.

Zastanawiasz się zatem, jak spędzić wieczór? Szukasz pomysłu na weekend, miejsca, gdzie można dobrze zjeść, nauczyć się czegoś nowego lub poznać nowych ludzi? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zapewne jesteś stałym bywalcem miejscowych klubów i na bieżąco śledzisz wydarzenia w regionie, a nawet w całej Polsce. I przy tych słowach zwykle pojawia się wahanie oraz wymówki, że wyszukiwanie różnych wydarzeń zajmuje zbyt dużo czasu, którego – jak wszyscy wiemy – mamy coraz mniej. Przy tej okazji bardzo często otrzymuję zapytania odnośnie tego, w jaki sposób jestem w stanie śledzić tyle wydarzeń, jak to się dzieje, że zwykle jestem na miejscu przygotowując dla Was relację pisemną, bądź tylko fotoreportaż fotograficzny. 

Nie ma w tym tajemnicy – z racji zawodu trzymam rękę na pulsie, pomagają również znajomi, którzy powiadamiają mnie o wydarzeniach, które warto zobaczyć i o których warto napisać. Niedawno jednak odkryłam portal, który te poszukiwania ekscytujących imprez, wydarzeń służących samorozwoju czy pielęgnacji pasji, zdecydowanie ułatwia. Mowa tu o KIWI Portalu, który gromadzi wydarzenia z różnych dziedzin i różnych regionów. Wśród dostępnych są eventy, spotkania, koncerty, szkoleniowy, kłady i wiele innych aktywności w wielu lokalizacjach, m.in.: Kraków, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław oraz w innych miastach różnych województw. Niemal trzysta kategorii (m.in. muzyka, kabaret, literatura, sztuki plastyczne, biegi, rowery, triathlon, motoryzacja, sporty walki, zdrowie i uroda, turystyka i podróże, regionalia, nauka i edukacja, dzieci, gry), pozwala nie tylko dokładnie określić rodzaj wyszukiwanego wydarzenia, ale też precyzyjnie je dodać.


Na stronach portalu znajdziemy zarówno wydarzenia w danym mieście, festiwale, kalendarz największych imprez roku, jak i wydarzenia darmowe, których obfitość dowodzi, że ograniczone środki finansowe nie mogą przeszkodzić nam w dobrej zabawie czy zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu pasji. Portal współpracuje z serwisami biletowymi oraz organizatorami wydarzeń, dzięki czemu bez problemu nabędziemy bilety na interesujący nas koncert czy inną formę aktywności. Zaledwie kilka sekund dzieli Nas od dobrej zabawy, bowiem dzięki portalowi plany na wieczór szybko mogą się skonkretyzować – wszystko to dzięki szczegółowej wyszukiwarce, dzięki której możemy odnaleźć wydarzenia dopasowane do naszych indywidualnych preferencji, szukając zarówno wśród ofert płatnych, jak i bezpłatnych. 


Dzięki oferowanej aplikacji, zawsze możemy być na bieżąco, możemy też podejmować spontaniczne decyzje będąc już na mieście. Aplikacja zlokalizuje wydarzenia w naszej okolicy, a wyniki otrzymamy posortowane według odległości od miejsca, w którym się znajdujemy. Ponadto, dokonując rejestracji w serwisie możemy prowadzić własny terminarz, dodając do niego wybrane wydarzenia, dzięki czemu zminimalizujemy ryzyko ominięcia interesującej imprezy. Ponadto, dla pewności, możemy zostać powiadomieni o nadchodzącym wydarzeniu wiadomością e-mail.


Z portalu możemy korzystać również jako organizatorzy, zgłaszając wydarzenie, dzięki czemu dowiedzą się o nim użytkownicy serwisu. Co istotne – zarówno rejestracja w serwisie, jak i dodawanie wydarzeń i korzystanie z funkcji serwisu są bezpłatne. Biorąc pod uwagę wszystkie te zalety, na którym wydarzeniu się spotkamy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz