niedziela, 3 listopada 2019

Cecelia Ahern „PS Kocham Cię na zawsze”- KONKURS ZAKOŃCZONY

„PS Kocham Cię na zawsze”- to niekwestionowany numer 1 wśród książek (i filmów) poświęconych miłości powstałych w XXI wieku. Wreszcie powstała jej kontynuacja! Cecelia Ahern ponownie tworzy piękną i poruszającą historię o miłości „na zawsze” i o życiu, które nie jest bajką. 

Akcja „PS Kocham Cię na zawsze” rozpoczyna się siedem lat po śmierci Gerry’ego. Jego żona Holly Kennedy poukładała swoje życie na nowo. Ma stabilną pracę i zamierza zamieszkać ze swoim nowym partnerem, Gabrielem. Ciara, siostra Holly, namawia ją do udziału w podcaście, w którym miałaby opowiedzieć o swoich doświadczeniach po śmierci Gerry’ego i o listach, które jej zostawił. Ta jednak obawia się powrotu do traumatycznych wydarzeń, które zostawiła już za sobą…

Fenomen „PS Kocham Cię” sprawił, że do dziś książki Ahern sprzedały się łącznie w ponad 25 milionach egzemplarzy. Wśród nich znalazła się m.in. bestsellerowa i głośna powieść „Love, Rosie”. Książka „PS Kocham Cię” doczekała się ekranizacji z Hilary Swank i Gerardem Butlerem w rolach głównych. 
/opis wydawnictwa/ 


Pytanie: Czym dla ciebie jest wieczna miłość? Odpowiedź uzasadnij w kilku zdaniach. 

Wyniki: 

Otrzymałam bardzo dużo zgłoszeń, dlatego wyniki dopiero dziś. Jest mi przykro, że nie mogę wyróżnić więcej niż 1 odpowiedzi:-( Zachęcam do udziału w kolejnych konkursach - już wkrótce.

Dziś, książka wędruje do Katarzyny G. z Wisły.

2 komentarze:

  1. Gra warta świeczki :) tą książkę mam ogromną ochotę przeczytać :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jest naprawdę dobra, choć nie ma już tej świeżości pierwszej części.

      Usuń