czwartek, 13 lutego 2020

Idealny prezent dla wielbiciela zwierząt

W ciągu roku obchodzimy wiele świąt związanych ze zwierzętami i im poświęconych. I choć najbardziej znana data, to 4 października, kiedy obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt, to mamy też Dzień Psa, Dzień Kota, a nawet Dzień Zwierząt Hodowlanych, Dzień Pszczoły i wiele wiele innych. Tak naprawdę jednak, by kochać zwierzęta i robić im prezenty w postaci pieszczot, długich spacerów, smakołyków czy zabawek, nie potrzeba jest specjalnej okazji. Tak, jak nie potrzeba specjalnie się zastanawiać, jaki prezent wręczyć osobie kochającej zwierzęta, niezależnie od tego, czy jest ich posiadaczem, czy też nie. Powszechnie bowiem wiadomo, że miłośnicy zwierząt najbardziej lubią prezenty związane właśnie ze zwierzętami i ucieszy ich wszystko, co będzie miało wizerunek zwierzęcia lub dane zwierze przypominało. Ja sama, jako posiadaczka kotki o imieniu Merida (od Meridy Walecznej) i psa Misia (choć podobnego do Lisa) uwielbiam przedmioty mające „zwierzęcą duszę”. Jaki zatem prezent dla wielbiciela zwierząt wybrać?

Dla miłośników kuchennych rewolucji


Dla tych, którzy nie tylko kochają zwierzęta, ale też… uwielbiają gotować (i / lub jeść), warto sięgnąć po bogaty zestaw kuchennych. Deska obrotowa Kotam to doskonały wybór, łączący w sobie funkcjonalność oraz piękno (i co najważniejsze „koci” akcent). Ta wysokiej jakości deska ułatwia nie tylko pracę w kuchni, ale przede wszystkim serwowanie przekąsek (na przykład na przyjęcie miłośników zwierząt). Podane na niej winogrona, sery, koktajlowe pomidorki i krakersy nie tylko będą wspaniale smakowały, ale przede wszystkim znikając odsłonią ten niezwykły grawer, wykonany techniką laserową. Na desce serwować można również pizzę, nie martwiąc się jej oczyszczeniem z tłustych plam. Deska o średnicy 35 cm jest bowiem wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego, impregnowanego olejem roślinnym. Myjemy ją ciepłą wodą z dodatkiem płynu do mycia naczyń i lekko osuszamy.


Powierzchnia deski jest idealnie gładka, zaś obrót płynny i lekki, co sprawia, że będzie niezwykle przydatnym i chętnie używanym przedmiotem, który umożliwia piękną ekspozycję smakołyków. 

Dla zorganizowanych, którzy nie rozstają się z różnymi listami


Listy w stylu „to do” lub „must read” itd., są coraz modniejsze. Podobnie jak i planowanie, którego pozytywne skutki odczuwają wszyscy - zarówno ci, którzy już tworzą listy zadań do wykonania i przypisują im priorytety, jak i ci, którzy dopiero uczą się zarządzania sobą w czasie. Oczywiście listy takie można tworzyć w telefonie czy na komputerze, ale te stworzone własnoręcznie na papierze lepiej oddziałują na podświadomość. Dla wszystkich tych osób wspaniałym prezentem będzie notatnik A5 z nadrukiem. Zabawny grawer nie tylko stanowi pewnego rodzaju deklarację posiadacza zwierzęcia, ale i motywuje do pracy (ktoś musi pracować, by jeść mógł ktoś). 

Do wyboru mamy trzy kolory notesu: szary, granatowy oraz fioletowy, a jego grubość to 190 stron w kratkę. 


Ten starannie wykonany notatnik, to również doskonały prezent dla samego siebie. Inspiruje on nie tylko do tworzenia wspomnianych list, ale do zapisywania cytatów, pomysłów, a może nawet … do napisania książki. O zwierzętach oczywiście!

Dla komputerowych geeków


Dla miłośników komputerów, ale również dla tych, którzy namiętnie robią swoim zwierzakom (i nie tylko) zdjęcia, doskonale sprawdzi się wysokiej jakości drewniany pendrive z nadrukiem, o pojemności 16 GB. Starannie wykonany, ozdobiony pięknym, minimalistycznym w formie grawerem ( bogatej treści) przedmiot pokochają nie tylko „zwierzolubni”, ale i minimaliści. Ten piękny pendrive ze swoją czystą formą, naturalnym materiałem obudowy i pastelowym grawerem jest bowiem ucieleśnieniem filozofii minimalistycznej, łączącej piękno z prostotą stylu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz