poniedziałek, 3 lutego 2020

K.N.Haner "Złe miejsce"

Tytuł: Złe miejsce
Autor: K.N.Haner
Wydawnictwo: Editiored


Życie niektórych osób wydaje się być usłane różami. Mają wszystko – urodę, pieniądze, wspaniałe rodziny, a każde ich marzenie spełnia się, zanim jeszcze o nim pomyślą. Czasami jednak ten idealny obraz jest tylko fasadą za którą kryje się zgnilizna, za którą mieszka całe zło tego świata. Niestety bardzo trudno jest go dostrzec, bowiem te osoby nie wierzą, by ktoś był im w stanie pomóc. Przyzwyczaiły się też do wygód i dla wielu liczne niedogodności czy utrata człowieczeństwa jest po prostu ceną, jaką płacą za bajkowe życie…

Takie życie, którego wiele osób może zazdrościć, ma Blaire Crawford, prezeska jednej z firm swojego ojca. Piękna, mieszkająca w luksusowej willi na Wzgórzach Hollywood kobieta, która nie musi się o nic martwić – taki obraz widzi społeczeństwo. Tyle tylko, że za tą idealną maską kryje się mała dziewczynka, która wciąż ma nadzieję zaskarbić sobie miłość ojca, która została uwikłana przez niego w chorą sytuację, która jest tylko marionetką w jego rękach. Kartą przetargową są pieniądze, których ojciec w każdej chwili może pozbawić jej matkę. Sam stoi na szczycie kilku lukratywnych interesów, w których prowadzeniu bez skrupułów wykorzystuje córkę i jej kobiecość. Tyle tylko, że negocjacje przebiegają nieco inaczej niż zwykle. Crawford traktuje bowiem Blaire jak dziwkę, którą oddaje partnerom biznesowym, wyrażając niezadowolenie, kiedy jest nie dość ponętna czy aktywna.

Ten wieczór miał niczym nie różnić się od wielu innych – nowy mężczyzna, którego Blaire miała omamić, już czekał na przyjęciu. Tyle tylko, że ona nigdy na tym przyjęciu się nie zjawiła. Samochód którym jechała miał wypadek, a ona sama została uratowana przez tajemniczego mężczyznę o imieniu Phix. Tyle tylko, że słowo „uratowana” nie oddaje w pełni sytuacji Blaire. Została bowiem uprowadzona, szybko się też orientuje, że jej wybawiciel uważa ją za swoją własność. Mimo przerażenia, braku poczucia bezpieczeństwa, sytuacja zaczyna ją też … pociągać. Podobnie zresztą jak Phix, a także pewien ochroniarz, przy udziale którego zaczyna toczyć niebezpieczną grę.

Jak zakończy się ta historia i jaka jest rola Blaire u boku Phixa? Czy po tym, co przeżyła za sprawą ojca, będzie w stanie zaufać jeszcze jakiemuś mężczyźnie? Czy skomplikowany układ, na który się zgodziła, ma szanse powodzenia? Przekonamy się o tym dzięki lekturze gorącej jak piekło powieści autorstwa K.N.Haner. Autorka niezwykle popularnych erotyków po raz kolejny odsłania przed nami świat pożądania i ludzi, dla których ciało może być zarówno towarem, jak i źródłem przyjemności. Powieść „Złe miejsce”, opublikowana nakładem Wydawnictwa Editiored, będąca pierwszym tomem serii „Niebezpieczni mężczyźni”, to lektura zdolna rozpalić nasze pożądanie, a także tęsknotę za przygodą. Nawet taką, w której stawką może być nasze życie. 

Doskonale wykreowani bohaterowie, szczególnie mężczyźni – władczy, groźni, emanujący nieodpartym urokiem, a także frapująca fabuła sprawiają, że od książki nie można się oderwać. Z każdą stroną wzrasta bowiem nasza ciekawość, rośnie też napięcie oraz ...pragnienie, by zastąpić bohaterkę. Zakończenie tylko podsyca nasze żądze i sprawia, że z niecierpliwością wyczekujemy kolejnego tomu...


Zachęcam również do lektury pozostałych książek autorki:
- Sponsor t. I (recenzja TU)
- Sponsor t. II (recenzja TU)
- Rysunkowy chłopak (recenzja TU)

2 komentarze:

  1. Książka zapowiada się ciekawie!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeśli lubisz książki zabarwione erotyzmem, to jak najbardziej!

      Usuń